شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 14:32 منتشر شده در مورخ: 1398/03/26 شناسه خبر: 1495366
با حضور فرمانده ناجا؛
فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه معارفه شد
فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه با حضور فرمانده ناجا و جمعی از مسئولان استانی معارفه شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی مرصاد، فرمانده جدید نیروی انتظامی استان کرمانشاه صبح امروز یکشنبه با حضور سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از مسئولان استانی و فرماندهان معرفی شد.

سردار علی اکبر جاویدان با حکم فرمانده ناجا، به عنوان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه منصوب و از زحمات سردار منوچهر امان اللهی تقدیر شد.

گفتنی است، سردار جاویدان پیش از این فرمانده انتظامی استان گلستان بوده است و سردار امان اللهی نیز به عنوان فرمانده انتظامی استان مرکزی معرفی می شود.

سردار علی اکبر جاویدان در این مراسم با بیان اینکه هدف خدمت به مردم و ارتقاء امنیت و آرامش است، اظهار داشت: استان کرمانشاه به لحاظ موقعیت مرز ها و همچنین مسائل و آسیبهای اجتماعی که دارد از ویژگی‌های خاصی برخوردار است.

وی افزود: با بومی سازی برنامه ها به دنبال اجرای تدابیر هدایتی در استان خواهیم بود.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیتی که در استان وجود دارد اشراف اطلاعاتی یکی از اولویت های ما در اجرای ماموریت ها خواهد بود.

وی عنوان کرد: ارتقای توان عملیاتی نیروها و همچنین ارتقاء امنیت در سطح استان با استفاده از دیگر ظرفیت‌ها از اولویت های کاری ما است.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: به طور حتم از خلق ظرفیت‌های جدید درگیر کردن دیگر سازمان ها و نهادها در راستای آسیب های اجتماعی و کاهش آنها اولویتی است که می‌تواند در حوزه امنیت تاثیر گذار باشد.

وی گفت: قالب ناامنی ها خروجی آسیب های اجتماعی هستند که اگر آسیب های اجتماعی به درستی کنترل شوند درسبد امنیتی استان با کاهش ورودی جرائم روبه رو خواهیم بود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1495366
ارسال نظر
نظرات