شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 16:07 منتشر شده در مورخ: 1398/03/26 شناسه خبر: 1495405
وکیل قلابی در اراک دستگیر شد/ اعتراف به ۱۲ فقره کلاهبردرای
جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری وکیل قلابی با ۱۲ فقره کلاهبرداری به مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی استان در اراک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ یوسف سپهوند در گفتگو با دیار آفتاب؛ در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام گزارش هایی از فعالیت های غیرقانونی فردی تحت عنوان وکیل دادگستری در سطح شهرستان اراک و اعلام گزارش هایی از کلاهبرداری های متعدد این فرد، بررسی تخصصی موضوع به پلیس امنیت عمومی استان ارجاع شد.

وی افزود: در مراحل تحقیقات تخصصی پلیس، مشخص شد که این فرد با جعل عنوان وکیل، با شناسایی افراد دارای مشکل به روش های مختلف برای مرتفع کردن موانع کاریشان، مبالغی از آنان دریافت کرده و دیگر پاسخگوی مراجعه کنندگان خود نیست.

 سپهوند ادامه داد: با پیگیری های شبانه روزی ماموران انتظامی، این فرد شناسایی و اسناد و مدارکی در خصوص کلاهبرداری های متعدد او از شهروندان اراکی به دست آمد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: سرانجام با مراقبت های نامحسوس پلیس، متهم در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به یگان انتظامی انتقال شد.

وی با اشاره به اعترافات فرد دستگیر شده به ۱۲ فقره کلاهبرداری گفت:‌ این فرد با جعل عنوان وکیل در حدود ۸۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود که با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1495405
ارسال نظر
نظرات