شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 17:48 منتشر شده در مورخ: 1398/03/26 شناسه خبر: 1495420
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد:
سومین جشنواره خوشنویسی در حریم ولایت در اسلام آبادغرب
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب از برگزاری سومین جشنواره خوشنویسی درحریم ولایت در شهرستان اسلام آبادغرب خبر دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب در گفتگو با  اسلام آباد خبر،  از برگزاری سومین جشنواره خوشنویسی درحریم ولایت در شهرستان اسلام آبادغرب خبر دارد.

وی در این رابطه  گفت: سومین جشنواره خوشنویسی در حریم ولایت با هدف معرفی جایگاه هنر خوشنویسی در شهرستان اسلام آبادغرب، ظرفیت های این هنر و توجه به ارزشهای اسلامی و انقلابی و همچنین کشف استعداد های جدید برگزار می شود. 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اظهار کرد: این جشنواره در دو بخش نستعلیق و شکسته نستعلیق برگزار می شود و به نفرات اول تا پنجم در هر بخش هدایای نقدی به همراه لوح تقدیر اهداء می شود. 

تمری افزود: فراخوان این جشنواره به زودی منتشر می شود و علاقمندان می توانند در بخش های مورد نظر شرکت کنند. 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب به موضوعات این جشنواره اشاره و افزود : موضوعاتی همچون آیات قرآن کریم ، ولایت، احادیث و روایات به صورت عموم ، محرم و اربعین، اشعاری با مضامین ذکر شده از اولویت های ارسال آثار است. و در خصوص جزئیات این جشنواره نیز از طریق سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت. 

گفتنی است؛ دکتر تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در جلسه ای با حضور رئیس و تنی چند از اعضای انجمن خوشنویسان اسلام آباد غرب به بحث و تبادل نظر در خصوص برگزاری سومین جشنواره خوشنویسی در حریم ولایت در اسلام آبادغرب پرداخت.

 

انتهای پیام/

 

 

 

http://dana.ir/1495420
ارسال نظر
نظرات