شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 11:39 منتشر شده در مورخ: 1398/03/27 شناسه خبر: 1495502
کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر برگزار می شود
کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر در ۲۰ کمیته برنامه‌ریزی شده که در دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس، مدیر بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس شامگاه دیروز در نشست هماهنگی کمیته تدوین و تالیف کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر گفت: تدوین و تالیف بخش اثرگذار کنگره است که باید با دقت و ظرافت خاصی به چاپ و انتشار مطالب پرداخته شود.

سردار کفاش اظهار کرد: کنگره مزین به نام شهیدان باید یک خروجی مطلوب در جامعه داشته باشد که نسل جوان و آیندگان با رشادت ها و ایثارگری های شهدا بیشتر آشنا شوند.

 

فاطمه کرمپور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در نشست هماهنگی کمیته تدوین و تالیف کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر گفت: ترویج و گسترش فرهنگ شهادت و برگزاری کنگره هایی مزین به نام شهیدان توفیق بزرگی است که باید به آن افتخار کرد.

وی اظهار داشت: هدف از تشکیل این نشست تولید آثار فاخر در ارتباط با زندگی و فعالیت های شهدا جهت اطلاع رسانی در جامعه است که همه دستگاه های مرتبط و غیر مرتبط به این مهم اهتمام ویژه قائل شوند.

کرمپور با اشاره به اینکه شهیدان حق بزرگی بر گردن همه ما دارند و برگزاری کنگره کوچکترین اقدام در برابر کار ارزشمند آنها است، افزود: برگزاری کنگره وظیفه ما در این راستا سنگین می‌کند زیرا باید این برنامه در شأن و منزلت آنها باشد.

وی تصریح کرد: کتابی فاخر اهم از صوتی یا چاپی باید توسط کمیته تدوین و همزمان با برگزاری کنگره از آن رونمایی کرد.

کرمپور خاطرنشان کرد: کودکان و نوجوانان نیز بخش تاثیر گذار جامعه هستند که باید در این کنگره نگاه ویژه و اساسی به آن داشت.

گفتنی است کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر در ۲۰ کمیته برنامه‌ریزی شده که در دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1495502
ارسال نظر
نظرات