شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:19 منتشر شده در مورخ: 1398/03/27 شناسه خبر: 1495585
حمله توئیتری ترامپ به شهردار مسلمان لندن/ صادق خان: ترامپ "فاشیست قرن بیستم" است
شهردار لندن در واکنش به توئیت ترامپ با معرفی وی به عنوان "فاشیست قرن بیستم" به مقامات انگلیس گفت که نباید در برابر ترامپ فرش قرمز پهن کنید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ دونالد ترامپ بار دیگر به خاطر 5 حمله مسلحانه پی در پی، طی 24 ساعت در لندن به "صادق خان" شهردار مسلمان این شهر حمله کرد و در توئیتر آن را فضاحت ملی و فاجعه خواند.

 

 

به گزارش مترو، وی در پاسخ به توئیت "کیتی هاپکینز" روزنامه نگار مشهور دیلی‌میل انگلیس که از اصطلاح "شهر خنجر" استفاده کرده بود، نوشت که لندن نیاز به یک شهردار جدید دارد.

اما بهتر است که ترامپ نگاهی به کشور خود بیاندازد تا شاید متوجه شود که میزان قتل در 50 ایالت آمریکا بسیار بیشتر از لندن است.

وقتی میزان قتل های سال گذشته لندن را با بالتیمور، دیترویت، نیواورلئان و سنت لوئیس مقایسه می کنیم، شاهد امنیت بالاتر لندن خواهیم بود.

 

 

در سال 2017، 205 نفر در سنت لوئیس و میزوری که 318000 نفر جمعیت دارد به قتل رسیدند. این آمار دو برابر قتل هایی است که در 32 ایالت لندن رخ داده بود.

طبق بررسی ها، آمار قتل در سنت لوئیس 64.9 در 100،000 نفر ثبت شد، رقمی که 43 برابر بیشتر از قتل های لندن است.

این آمار در بالتیمور 51.1، در نیواورلئان 40.6 و در دیترویت 39.7 است.

حتی در واشنگتن دی.سی که ترامپ آن را وطن می خواند، آمار قتل 11 برابر لندن است.

سخنگوی شهردار در پاسخ به ترامپ گفت: "صادق بر حمایت از جوامع لندن و خدمات گسترده اضطراری تمرکز دارد. وی یک شب و روز کامل با مأموران پلیس دیدار داشت."

 

 

وی افزود: "صادق با خانواده های قربانیان همدردی می کند و هیچ وقتی را به خاطر توئیت زدن هدر نمی دهد. این اولین بار نیست که ترامپ از خشونت های لندن برای حمله به شهردار استفاده می کند."

ترامپ با بازنده خواندن شهردار لندن گفت که وی به طرز وحشتناکی به وظیفه خود عمل کرده و باید بر جنایت های لندن تمرکز کند.

صادق خان در واکنش به توئیت ترامپ با معرفی وی به عنوان "فاشیست قرن بیستم" به مقامات انگلیس گفت که نباید در برابر ترامپ فرش قرمز بگسترانید.

معصومه میرحسینی

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1495585
ارسال نظر
نظرات