شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:13 منتشر شده در مورخ: 1398/03/27 شناسه خبر: 1495637
مدیرکل کتابخانه‌های استان اردبیل:
نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در اردبیل برگزار می شود
مدیرکل کتابخانه‌های استان اردبیل گفت: نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف ترویج فرهنگ منور رضوی در استان اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، پروانه رضاقلی‌زاده صبح امروز درجمع خبرنگاران اظهار داشت: نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با همکاری بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد باهدف ترویج کتاب ، کتابخوانی و فرهنگ منور رضوی به مناسبت دهه فرخنده کرامت نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی را برگزار می‌کند.

 وی با بیان اینکه جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی برای ترویج فرهنگ رضوی و کتابخوانی است افزود:  هرساله منابع مرتبط با سیره یکی از معصومین(ع) به کتاب‌های جشنواره افزوده می‌شود و در این جشنواره سه کتاب هشت قصه از امام جواد(ع)، درختی که بال درآورد و سیره تقوی ویژه امام جواد(ع) با عنوان بخش ویژه در نظر گرفته شده است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل گفت: جشنواره کتابخوانی رضوی در سه رده سنی کودک، نوجوان و جوان و بزرگسال در دو بخش انفرادی و خانوادگی در سطح کتابخانه‌های عمومی و دستگاه‌های فرهنگی  استان اردبیل اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه برگزیدگان جشنواره در دو سطح ملی و شهرستانی مورد تجلیل قرار می‌گیرند، افزود: از ۸۰ نفر برگزیده فردی و ۸ خانواده برگزیده مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل  ابراز داشت: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی ۲۸ خرداد سال‌جاری است که علاقمندان می توانند جهت دریافت منابع به سایت جشنواره به نشانی Www.razavi.iranpl.ir و یا به کتابخانه‌های عمومی سراسر استان اردبیل مراجعه نمایند.

رضاقلی زاده از راه‌اندازی پویش کتابخوانی رضوی به مدت ۱۰ روز در اردبیل خبر داد و بیان گفت: امسال مشارکت دستگاه‌های فرهنگی استان و آحاد و اقشار مختلف مردم در این جشنواره پرشورتر است.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1495637
ارسال نظر
نظرات