شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:49 منتشر شده در مورخ: 1398/03/28 شناسه خبر: 1495810
مدیرعامل شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی یزد:
باشگاه فرهنگی ورزشی شهید قندی احیا می‌شود
مدیرعامل شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی یزد گفت: در راستای ایجاد نشاط، سلامت اجتماعی و استعدادیابی جوانان مستعد یزدی باشگاه فرهنگی ورزشی شهید قندی احیا خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، حمیدرضا قدری در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، از احیای دوباره باشگاه فرهنگی ورزشی شهید قندی یزد خبر داد و گفت: در راستای ایجاد نشاط، سلامت اجتماعی و استعدادیابی جوانان مستعد یزدی باشگاه فرهنگی ورزشی شهید قندی احیا خواهد شد.

مدیرعامل شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی یزد با اشاره به تصمیم مدیران عالی این شرکت مبنی بر تیم‌داری در فوتبال کشور اظهار داشت: جامعه‌ای که به ورزش اهمیت می‌دهد با انحرافات و آسیب‌های اجتماعی کمتری روبرو بوده و هرگونه سستی و کم‌کاری در این زمینه رشد فرهنگی، اجتماعی و سلامت جامعه رادچاربحران می‌کند.

قدری، ورزش و تربیت‌بدنی را یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی هر جامعه دانست و اظهار داشت: در دنیای امروز سرمایه‌گذاری بر منابع انسانی و فیزیکی یکی از راهکارهای رسیدن به نرخ رشد اقتصادی مطلوب بوده ودرهمین راستا سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش و امکانات ورزشی رابطه معناداری با توسعه، رشد و بهره‌وری دارد.

 استان یزد سرشار از استعدادهای گوناگون درزمینهٔ های مختلف است

وی با اشاره به این مطلب که ارزش‌های اخلاقی، انسانی و منش پهلوانی در جامعه ورزش محور دوچندان خواهد بود تصریح کرد: باشگاه شهید قندی یکی از باشگاه‌های خوش‌نام و با پیشینه تیم داری در لیگ برتر کشور در اوایل دهه ۸۰ است و بر همین اساس هیأت مدیره شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی یزد درراستای مأموریت خود علاوه بر توسعه تولیدات و اقتصاد، شرکت اولین گام محکم خود درزمینهٔ توسعه ورزش و تربیت‌بدنی را با احیای دوباره باشگاه شهید قندی بر خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی یزد با تأکید براین نکته که استان یزد سرشار از استعدادهای گوناگون درزمینهٔ‌های علمی، ورزشی و دارای توانائی‌های خاص بوده که نمونه آن دستیابی به ربع قرن برتری در کنکور سراسری است، اظهار داشت: اگر جوانان مستعد یزدی درزمینهٔ های دیگر ازجمله ورزش چه به‌صورت تیمی و چه انفرادی، بستر مناسبی پیدا کنند، می‌توانند همچون بخش‌های دیگر الگو و سرآمد باشند.

قدری تأکید کرد: در جهت احیای کامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهید قندی و خرسندی مردم خوب استان یزد در اولین گام اقدام به خرید یک تیم فوتبال خواهیم کرد و امیدواریم با این اقدام ضمن تزریق نشاط و تحرک به جامعه جوان استان، درزمینهٔ شناسایی استعدادهای این خطه از سرزمینمان درانجام وظیفه و مسئولیت خطیر اجتماعی خود گامی مؤثر و مفید برداریم.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1495810
ارسال نظر
نظرات