شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:51 منتشر شده در مورخ: 1398/03/29 شناسه خبر: 1496130
انسان مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود!
سیاست غلط از دو راه خارج نیست اول اینکه ندانسته وجاهلانه به راه کج رفتن و دل به وعده های کذب دشمن بستن که این امر نشانه ضعف ایمان است و دیگر اینکه عامدانه و حساب شده و باهماهنگی قبلی و بایک حرکت حساب شده می خواهند پروژه عظیم نظام اسلامی را در مقابل نظامهای لائیک ناکارآمد وضعیف نشان داده وسیاست خارجی کشور رابه قهقرا ببرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ انسان مومن ازیک سوراخ دوبار گزیده نمی شود؛ روایت فوق اگر در موازین سیاست خارجی ما ازقبل قرار می گرفت و خیلی از سیاستمداران به جای دل بستن به وعده های کسانی که عمری به آنها دروغ و دغل گفته بودند کمی به سوابق و وعده های آنها نگاه می کردند.

اما جالب تر از این موضوع و مطلب به این بزرگی این است که برخی هنوز هم دل به گفتگویی تازه باهمان وعده های دیروز برای بارچندم بسته اند.

این سیاست غلط از دو راه خارج نیست اول اینکه ندانسته وجاهلانه به راه کج رفتن و دل به وعده های کذب دشمن بستن که این امر نشانه ضعف ایمان است و درست در مقابل روایت فوق قرار می گیرد.

دوم اینکه عامدانه و حساب شده و باهماهنگی قبلی و بایک حرکت حساب شده می خواهند پروژه عظیم نظام اسلامی را در مقابل نظامهای لائیک ناکارآمد وضعیف نشان داده وسیاست خارجی کشور رابه قهقرا ببرد ، که اگر خدای نکرده هدف این باشد ،ما را یاد  سیاست زمین را بدهیم و زمان رابگیریم بنی صدر می اندازد .

اماهرکدام ازاین راهها که باشد باموضع گیری اخیر مقام معظم رهبری تمام نقشه هایشان  نقش بر آب شدند و انجا که امام مسلمین با تحقیر ترامپ متکبر و دروغگو او را لایق هیچ گفتگویی ندانست خط بطلانی بر پیش نویس های ازپیش تعیین شده آمریکا و انگلیس و دنیا ی غرب کشیده شد.

این موضع گیری شخص اول کشور توانست تمام گاف های سیاسیون خود باخته را ازبین برده و پاک کند و این مصداق بارز روایتی است که انسان مومن ازیک سوراخ دوبار گزیده نمی شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1496130
ارسال نظر
نظرات