شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 21:50 منتشر شده در مورخ: 1398/03/29 شناسه خبر: 1496411
صبح امروز؛
دود غلیظ خوابگاه دانشجویان دختر دانشگاه ازاد بوشهر را فرا گرفت
صبح امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد حدود سه بامداد به دلیل اتصالات برقی دود غلیظ فضای خوابگاه خواهران دانشگاه ازاد واحد بوشهر واقع در مجتمع عالیشهر را فرا گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاس ؛ بر اساس این گزارش با توجه به فصل امتحانات پایان ترم واستقرار دانشجویان بومی و بعضعا  غیر بومی در خوابگاه ها مستقر،  زمان وقوع حادثه کلیه دانشجویان دختر به بیرون خوابگاه هجوم برده و به منظور تامین جانی خوابگاه را ترک و تا ساعات پایانی همان روز در گرمای طاقت فرسا در محوطه بیرون خوابگاه حضور داشتند.

در زمان بروز حادثه واطلاع رسانی به موقع؛ دانشجویان انتظار داشتن که مسئولین مربوطه در محل حضور داشته و  در کنار دانشجویان حضور داشته باشند.
 
لازم به ذکر است طبق گزارشات دانشجویان مدیر حراست ان واحد پس از اطلاع خود را به محل حادثه که فاصله بیش از ۴۰ کیلومتر می باشد رسانده واقدام به پیگیری کرده است.
 
کمترین انتظارات دانشجویان مستقر در خوابگاه وحادثه بوجود آمده این است با توجه به فصل امتحانات پایان ترم وحضور دانشجویان خواهر در خوابگاه وگرمای بیش از ۵۰ درجه استان بوشهر در نگهداری ونظارت بر تأسیسات خوابگاه دختران دقت نظر داشته تا شاهد بروز چنین حوادثی نباشیم  و همچنین انتظار میرود مهندسین متخصص در تاسیسات در محل خوابگاه ها بصورت دایم مستقر بوده تا در زمان بروز چنین حوادثی به موقع چاره اندیشی کنند.
 
الحمدالله این حادثه تلفات جانی نداشته ولی با توجه به تألمات روحی و بیداری تا طلوع آفتاب مسئولین دانشگاه در برگزاری امتحان همان روز تجدید نظر نکرده و یا حداقل به روز بعد موکول میکردند تا خسارات اموزشی که دست و رنج یک ترم بوده دچار خدشه نشود.
 
 
انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1496411
ارسال نظر
نظرات