شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 18:44 منتشر شده در مورخ: 1398/03/30 شناسه خبر: 1496547
دبیر اجرایی طرح اوقات فراغت تابستانی تبلیغات اسلامی رباط کریم تأکید کرد؛

تلاش برای تقویت مراکز فرهنگی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی

تلاش برای تقویت مراکز فرهنگی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی
دبیر اجرایی طرح اوقات فراغت تابستانی تبلیغات اسلامی رباط کریم، گفت: مراکز فرهنگی و مذهبی نقش مهمی در پرکردن اوقات فراغت تابستان دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منوچهر جلیلی، دبیر اجرایی طرح اوقات فراغت تابستانی تبلیغات اسلامی رباط کریم در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی رباط نیوز با اهمیت برشمردن پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، عنوان کرد: مراکز فرهنگی و مذهبی از جمله مساجد شهری و روستایی، مؤسسات و خانه های قرآنی، کانون های فرهنگی و تبلیغی، هیئات دانش آموزی و بقاع متبرکه نقش مهمی در پرکردن اوقات فراغت تابستانی دارند.

وی، افزود: در این راستا سازمان تبلیغات اسلامی با عنایت به نزدیک شدن به فصل تابستان و ایام تعطیلات دانش آموزان و لزوم غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، برنامه های فرهنگی، مذهبی، دینی، قرآنی، آموزشی،ورزشی و تفریحی را در این مراکز برگزار می کند.

این مسئول، ادامه داد: ایجاد زمینه مناسب در جذب اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان، فعال سازی تشکل های مردم نهاد دینی، تلاش و اهتمام ویژه در کاهش آسیب های اجتماعی و بصیرت افزایی و پاسخ به سؤالات و نیازهای آحاد جامعه به ویژه کودکان، جوانان و نوجوانان و خانواده ها از اهداف برگزاری طرح غنی سازی اوقات فراغت است.

جلیلی، خاطرنشان کرد: مراکز فرهنگی و مذهبی باید در راستای ایجاد فضای جذاب، شاد و مفرح توجه و اهتمام ویژه نسبت به گروه های هدف خود داشته تا بتوانند در جذب مخاطبین موفق باشند.

 

https://www.dana.ir/1496547
ارسال نظر
نظرات