شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 16:15 منتشر شده در مورخ: 1398/03/31 شناسه خبر: 1496687
مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه مطرح کرد:
ثبت نام ۱.۳ میلیون کرمانشاهی برای کارت ملی هوشمند/تکلیف کسانی که از قافله جامانده اند
مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه از ثبت نام یک میلیون و ۳۴۰ هزار کرمانشاهی برای کارت ملی هوشمند خبر داد که ۸۴ درصد جمعیت مشمول استان را شامل می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صادق خدادادی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، از مراجعه ۸۴ درصد جمعیت مشمول دریافت کارت ملی استان کرمانشاه به مراکز پستی و دفاتر پیشخوان برای دریافت ملی هوشمند خبر داد.

وی افزود: این میزان حدود یک میلیون و ۳۴۰ هزار نفر از جمعیت مشمول استان است و انتظار داریم حدود ۱۶ درصد باقی مانده هر چه سریع‌تر به دفاتر پیشخوان تعیین شده در استان، برای این موضوع مراجعه کنند.

مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه از وجود ۵۴ دفتر پیشخوان و پستی در استان به این منظور خبرداد و گفت: این دفاتر آمادگی دارند که درخواست‌های مراجعه کنندگان را ثبت کنند.

وی با اشاره به اتمام مهلت استفاده از کارت‌های مای کاغذی تاکید کرد: از اول خرداد ۹۸ مهلت استفاده از کارت‌های ملی کاغذی به پایان رسیده و مقرر شده که از این تاریخ تمام اقدامات اداری براساس کارت‌های ملی هوشمند انجام شود.

خدادادادی در خصوص وضعیت کسانی که برای کارت ملی هوشمند ثبت نام کرده‌اند اما هنوز کارت را دریافت نکرده‌اند، افزود: این افراد می‌توانند با ارائه رسید ثبت نام به همراه شناسنامه کار اداری خود را انجام دهند.

مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه در خصوص تکلیف کسانی که ثبت نام کرده اما رسید خود را گم کرده‌اند، نیز گفت: این افراد می‌توانند به دفاتری که در آنجا ثبت نام کرده‌اند مراجعه کرده و بدون هیچ‌گونه اخذ وجهی رسید المثنی را تحویل بگیرند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1496687
ارسال نظر
نظرات