شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 08:52 منتشر شده در مورخ: 1398/04/02 شناسه خبر: 1497199
والیبال می‌درخشد و فوتبال هم بر دردسرهای بی پایانش، آجر به آجر اضافه می‌کند!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خود کرده را تدبیر نیست! حق است که فوتبال را با مشکلات خود خواسته و خود ساخته اش رها کنیم و حواسمان را معطوف کنیم به عملکرد والیبال که در حال تاریخ سازی است!

از کولاکوویچ توقع داشتیم بیشتر در بازی، حضور و حتی مداخله داشته باشد! مثل دخالت‌های بزنگاهی در تقابل با استرالیا. هم به جوانتر‌ها بازی داده شد و هم خسته ها، خسته‌تر نشدند! قوی‌ترین کوچینگ و راهبری!
والیبال هرچه تحسین می‌شود، نوش جانش! والیبال هرچه تشویق می‌شود، حالا حلالش! حتی از شیر مادر حلالترش! 
کاری به کار زیاده طلبی کی روش استانلی که دندان ما را شمرده و از مرد ١٥٠ هزار دلاری به مرد ٨٠٠ هزار دلاری تبدیل شده، نداریم! به شیمبا هم! یا به ٢ / ٥ میلیارد دلار برای بله گرفتن از دروازه بانِ معمولی البته آینده دار! چشم خود را به روی حاتم طایی شدن تیم‌های دولتی می‌بندیم و اوقات شیرین شده مان به واسطه عملکرد والیبال را، تلخ نمی‌کنیم! حیف و میل کردن پول‌های بی زبان هم یکجور مدیریت است! مدیریت غلط! 
استراحت دادن به فیاضی و عبادی پور و موسوی، کار را خراب نکرد!
قرار داشتیم اشتباهات فوتبال را به لطف شاهکار والیبال نادیده بگیریم و قرار می‌گذاریم تمام انرژی مثبت خود را، خرج سعید معروف و یارانش کنیم! خرج کولاکوویچ و بچه‌هایش! تیمی که تا همین حالا هم بهترین نمایش را به نمایش گذارده است!
منبع: روزنامه خبر ورزشی
http://dana.ir/1497199
ارسال نظر
نظرات