شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:37 منتشر شده در مورخ: 1398/04/03 شناسه خبر: 1497549
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله کرمان:

قدرت دفاعی ما پیشرفته ترین هواپیمای دشمن را سرنگون کرد/ ایران در تمام صحنه ها قدرت برتر است

قدرت دفاعی ما پیشرفته ترین هواپیمای دشمن را سرنگون کرد/ ایران در تمام صحنه ها قدرت برتر است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله کرمان با بیان اینکه تمام محاسبات نظامی جبهه استکبار نقشه برآب شده است،عنوان کرد: قدرت دفاعی ما پیشرفته ترین هواپیمای دشمن را سرنگون کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از راه آرمان؛حجت الاسلام علی عربپورصبح امروز در صبحگاه مشترک نیروی های مسلح به مناسبت هفته قوه قضاییه درشهرستان ریگان اظهار داشت:امروز محوریت ولایت فقیه در ایران اسلامی نمونه و الگویی ندارد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله با بیان اینکه تمام محاسبات نظامی جبهه استکبار نقشه برآب شده است،عنوان کرد: قدرت دفاعی ما پیشرفته ترین هواپیمای دشمن را سرنگون کرد.

این مقام مسئول در ادامه تصریح داشت: افراد ترسو و مرعوب داخلی در فضای مجازی می گویند آمریکا قبل از سقوط پهپاد به دنبال حمله به ایران بوده است.

عربپور با اشاره به اینکه امروز فضای داخلی آمریکا شکننده تر از هر زمان دیگری است،خاطر نشان کرد: همه ملت ها در جهان بیدار شده اند و ظلم را نمی پذیرند و دنبال عدالت هستند و انقلاب اسلامی این عدالت را در جهان گسترش داد و ایران در تمام صحنه ها قدرت برتر را دارد.

وی در ادامه بیان کرد: امروز رئیس قوه قضاییه بسیار انقلابی و جهادی آمده است با کمک دولتمردان و همه مسئولین ،کشور را از این بحران نجات دهند و جلوی فساد را بگیرند و آینده ازآن نیروی های انقلابی و جهادی خواهد بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله کرمان در پایان گفت:بیانیه گام دوم آینده انقلاب اسلامی ، جهان اسلام و تحقق تمدن نوین اسلامی را رقم خواهد زد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1497549
ارسال نظر
نظرات