شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 16:43 منتشر شده در مورخ: 1398/04/03 شناسه خبر: 1497679
در گفتگو با دانا عنوان شد؛

دلیل پیشنهاد رشوه 900 میلیونی دروایش از زبان پدر شهید غائله دراویش/ فرهاد حدادیان: خیلی از مسئولین دولتی پیگیر هستند که خانقاه های این دروایش باز شود

دلیل پیشنهاد رشوه 900 میلیونی دروایش از زبان پدر شهید غائله دراویش/ فرهاد حدادیان: خیلی از مسئولین دولتی پیگیر هستند که خانقاه های این دروایش باز شود
فرهاد حدادیان، پدر شهید محمدحسین حدادیان درباره ماجرای پیشنهاد رشوه 900 میلیونی به خانواده شهید توسط فرقه دراویش گنابادی گفت: بعد از ماجرای فتنه دارویش داعشی خیلی ها از مسئولین دولتی پیگیر بودند که به بهانه های مختلف خانقاه های این دروایش باز شود.

خبری درباره پیشنهاد رشوه 900 میلیونی به پدر شهید محمدحسین حدادیان از طرف فرقه منحرف دارویش گنابادی در روزهای گذشته در شبکه های اجتماعی رسانه ای شد که برای بررسی و اطلاع از جزییات آن با فرهاد حدادیان، پدر شهید محمدحسین حدادیان به گفت و گو نشستیم که در ادامه می خوانید.

فرهاد حدادیان، پدر شهید محمدحسین حدادیان در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا درباره ماجرای پیشنهاد رشوه 900 میلیونی به وی و خانواده اش توسط این فرقه منحرف و فاسد گفت: حدود 2 ماه و نیم پیش شخصی از طرف مسعود پزشکیان نماینده مجلس شورای اسلامی که در آن زمان نایب رئیس مجلس هم بود به ما مراجعه کرد که رابط بین دارویش و آقای پزشکیان بود. دلیل واسطه گری هم این سات که اینها خانقاه فعالی در تبریز دارند که جلساتش بیشتر در منازل برگزار می شود و آقای پزشکیان نماینده این شهر است. البته پیش از این دیدار این واسطه را نمی شناختم.

 

دلیل پیشنهاد رشوه 900 میلیونی دروایش

وی با بیان اینکه شخص واسطه را پیش از این دیدار نمی شناختم گفت: رابط آقای پزشکیان گفت که چون تا کنون شما ریالی نگرفتید، ما وظیفه داریم که خسارت های مادی شما را پرداخت کنیم. این شخص دلیل این کار را وظیفه انسانی این فرقه اعلام کرد.

حدادیان با اشاره به اینکه بعد از این ملاقات افراد دیگری تماس گرفتند که 900 میلیون مبلغ پیشنهادی به شما دارد تهیه می شود گفت: سران این فرقه در جریان این پیشنهاد بودند و یک نفر از خودشان به آنها گفته بود که از محالات است که چنین پولی از طرف این خانواده گرفته شود.

حدادیان درباره دلیل اصلی که توسط این شخص برای پرداخت این مبلغ اعلام شد گفت: این شخص اعلام کرد که زمانی که برای بازکردن خانقاه ها رفتیم به ما اعلام شد یکی از دلایل این اتفاق مخالفت خانواده حدادیان بوده و ما خواستیم که رضایت شما را بگیریم.

پدر شهید محمدحسین حدادیان با بیان اینکه پاسخ ما به این پیشنهاد منفی بود گفت: آیا کسی فرزندش با آن شیوه داعشی به شهادت رسیده باشد می آید خون فرزندش را با این پول ها عوض کند؟ این همه جوانی که در این 14 ماه ما را همراهی کردند نظرشان درباره آرمان های انقلاب و شهدا چطور می شود؟ اگر همه این ها هم فراموش شود چطور پاسخ فرزند شهیدم را در روز قیامت بدهم. اگر قرار بود با پول خون این بچه ها معامله شود این راه و روش را ادامه نمی دادیم. فرزند ما رفت برای دافاع از میهن و مردم و حریم ولایت.

 

چراغ سبز مسئولین دولتی به سران فرقه دروایش گنابادی

وی با اشاره به اینکه داعشی های وطنی 35 روز در خیابان پاسداران این فتنه را بپا کردند گفت: آمدنیوز، بی بی سی، منافقین، ری استارت همه پشت اینها بودند و در این 14 ماه ایستادیم و با جوانها و خانواده ها ارتباط ایجاد کردیم تا پشت پرده این ماجرا و روایت این حادثه را برای همه بیان کنیم.

فرهاد حدادیان با اظهار تاسف از اینکه عده ای در بدنه دولت و مجلس اینها را به سمت ما هدایت کردند که رضایت ما را بگیرند گفت: بعد از ماجرای فتنه دارویش داعشی خیلی ها از مسئولین دولتی پیگیر بودند که به بهانه های مختلف خانقاه های این دروایش باز شود.

وی با بیان اینکه بسته بودن خانقاه ها به خاطر شکایت ما نیست گفت: مسئولان می گفتند که ما خودمان شما را درک می کنیم و نوع شهادت این بچه ها سخت بوده است ولی شما بیاید باز شدن این خانقاه ها را نادیده بگیرید.

 

خانقاه ها باید بسته بماند

پدر شهید محمدحسین حدادیان  با بیان اینکه ما یکی از افرادی هستیم که مدعی هستیم که این خانقاه ها به دلیل اینکه مرکز توطئه و فساد بوده باید بسته باشد گفت: چندماه پیش که به دستور وزیرکشور خانقاه اینها در تهران باز شد، به نمایندگان وزیرکشور، شورای عالی امنیت ملی و وزارت اطلاعات شخصا پیام دادم که اینجا نباید باز شود. وزیرکشور به حرف ما توجهی نکرد و این منجر به این شد که ما شبانه در مقابل خانقاه آنها حضور پیدا کنیم که منجر به این شد که آنجا دو سه ساعتی باز بود که مجدد بسته شد و تا این لحظه هم بسته است.دلیل هم داشتیم.

وی با بیان اینکه ما برای این اقدام مان دلیل داشتیم افزود: دارویش گنابادی تا زمانی که مرتکب جنایتی نشده بودند هیچ کسی با اینها کاری نداشت زمانی که آنها آمدند چهارنفر از فرزندان ما را به شهادت رساندند و بیش از 20 نفر از اینها را مجروح کردند، زمانی بود که ماهیت دشمنی آنها مشخص شد؛ سازمان منافقین، برخی موسسات مردم نهاد وابسته به سازمان ملل، ضدانقلاب های فراری خارج نشین، اینها آمدند از این فرقه حمایت کردند و زمانی که مسجل شد اینها جزو براندازهای نظام هستند، تقاضای ما از مسئولان این بود که با سران این فرقه برخورد شود.

حدادیان با بیان اینکه واسطه هایی از طرف مسئولین این پیام ها را می رساندند گفت: اینها می گفتند که ما نمی توانیم با اینها برخورد کنیم و باز شدن خانقاه ها را نادیده بگیرید تا این تهدید تبدیل به فرصت شود.

وی با اشاره به اینکه یکی از مسئولین دولتی به اینها قول داده بود که از ابتدای ماه رمضان خانقاه باز می شود افزود: باز شدن خانقاه اینها آرزوی محال است و این فرقه ضاله و فتنه گر باید ما را برای خودشان تهدید بدانند چون اینها برای نظام و انقلاب اسلامی یک تهدید هستند.

 

سران اصلی این فرقه به کلانتری هم احضار نشده اند

پدر شهید محمدحسین حدادیان  با اشاره به اینکه در محاکم قضایی از شخص نورعلی تابنده رئیس فرقه که باعث این فتنه شد شکایت کرده اند گفت: این افراد 35 روز خیابان پاسداران گلستان هفتم را به اغتشاش کشاندند و آن فتنه را برپا کردند ولی سران این فرقه متاسفانه تا این لحظه به کلانتری هم احضار نشدند و دادگاهی برای این ها به خاطر این شکایت تشکیل نشده است.

وی با بیان اینکه خانقاه این فرقه در تهران با حکم شورای تامین تعطیل شده است گفت: خواسته ما از قوه قضائیه و وزارت کشور و وزارت اطلاعات و شورای امنیت ملی این است که جنایت این فرقه را که دشمن روی آن حساب کرد و بسیاری از ضدانقلاب های معاند که برای براندازی نظام سرمایه گذاری کردند را به مردم بشناسانید اما متاسفانه این اتفاق هم نیفتاده است.

فرهاد حدادیان با اشاره به اینکه جلسات اینها در منزل تابنده برگزار و خود وی هم در آن حاضر می شود گفت: از آن طرف دارند مظلوم نمایی می کنند که اینها در حصر هستند درحالی که حصری وجود ندارد. افرادی که اینها را مجذوبان نور می گفتند و از خارج کشور هدایت می شدند و نقش اصلی اینها برای براندزای نظام است هم در منزل تابنده تردد دارند.

وی با بیان اینکه هنوز سران اصلی این فرقه به کلانتری هم احضار نشده اند گفت: بعد از پاسخ منفی ما به پذیرش این مبلغ  از طرف اعضای همین فرقه با پیام های ناشناس تهدید می شویم که از ماه رمضان این تهدیدها خیلی بیشتر شد که همه اینها تحویل مرجع رسیدگی به این پرونده شده و درحال پیگیری است.

 

بنگاه های اقتصادی این فرقه را افشا می کنیم

پدر شهید حدادیان جسارت این فرقه در این دست اقدامات را ناشی از چراغ سبزی دانست که توسط برخی از مسئولین به اینها داده می شود و گفت: نکته جالب اینجاست که اینها گفتند در دولت فعلی وزیر دارند؛ با ناباوری بعد از بررسی و تحقیق متاسفانه دیدیم همینطور است.

وی با اظهار اینکه در این مسیر خون دادیم افزود: تک تک بنگاه های اقتصادی آنها را افشا می کنیم؛ چون پول این بنگاه ها در مسیری علیه نظام و اسلام و انقلاب خرج می شود. در این ماجرا منتظر اقدام مسئولین نیستیم که رسیدگی و دادرسی کنند چون مسئولین در این زمینه واقعا سهل انگاری و غفلت دارند.

حدادیان با انتقاد از میانجیگری این فرقه توسط پزشکیان گفت: ایشان که واسطه فرستاده آیا به نحوه شهادت محمدحسین فکر کرده است؟ نوع شهادت محمدحسین خیلی عجیب بود. 30 دقیقه اسیر بوده و بالای 50 گلوله اسلحه شکاری از روی پیشانی تا روی شکمش خورده بود؛ علاوه بر له شدن جمجه از پشت، چشم چپ کامل تخلیه شده بود و تعدا زیادی ضربات چاقو و قمه از پشت خورده بود.

پدر شهید حدادیان اعدام یک راننده را برخورد قاطعی از سوی مسئولین امر ندانست و گفت: بخواهند با همان یک حکم سر و ته این ماجرا جمع شود که شدنی نیست. الان قاتل این بچه ها چه کسانی هستند؟ تکلیف سران اینها چه می شود؟ خانواده شهدای فتنه گلستان و افرادی که دلشان به این اتفاق سوخته  پای این ماجرا ایستاده اند.

وی افزود: در برخی شهرستان ها که یادواره شهدای فتنه خیابان پاسداران گرفته می شود از طرف مسئولین فرمانداری گفته می شود که اسمش تغییر کند یا برگزار نشود؛ در برخی جاها حرف هایی که زده می شود به نماینده فرماندار برمی خورد. مگر در این جلسات غیر شرح و روایت این جنایت چیزی گفته می شود؟ آن شب ناجا و سپاه و بسیج بود ولی فرمانده میدان وزیرکشور بود. آیا بیان این مطلب نگران کننده است و برای کسی خطری ایجاد می کند. آیا ما باید ساکت باشیم و از دولت بترسیم؟ علت حضور ما در یادواره ها این است که این فرقه افراد و جوانان ساده این کشور را گمراه نکند و تا زمانی که توان داشته باشیم این راه را ادامه می دهیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1497679
ارسال نظر
نظرات