شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 14:54 منتشر شده در مورخ: 1398/04/04 شناسه خبر: 1497823
نماینده مردم سنقر در مجلس:
اقدامات قوه‌قضاییه گامی برای ترمیم اعتماد مردم و حاکمیت است
نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی، اقدامات اخیر قوه‌قضاییه را گامی در راستای تحکیم و ترمیم حاکمیت و مردم و شایسته تقدیر دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی کیا در گفتگو با مرصاد، با حمایت از مواضع و اقدامات رئیس قوه قضاییه اظهار داشت: یکی از عواملی که مقبولیت و اعتماد مردم را بیشتر می کند موضوع شفافیت است که سلامت جامعه را به دنبال دارد.


وی افزود: در این شرایط بمباران اطلاعاتی که در فضای مجازی بیداد می کند شفافیت موجب انجام بهتر کار و بازگشت بخشی از اعتماد از دست رفته مردم می شود و این اقدام مبارکی است که دستگاه قضا پیشرو و پیشگام آن بود و باید از آن تجلیل کرد.


نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیدواریم همه این موضوع را سرلوحه کارهای خود قرار دهند، گفت: همچنین اجرایی کردن قانون ارائه لیست اموال مسئولان و خانواده های آن ها یکی دیگر از کارهای بسیار خوبی است که اموال آن ها قبل و پس از مسئولیت مشخص می کند که مبادا به ناحق افزایش یافته باشد.


وی با اشاره به برپایی جدی دادگاه های مفاسد اقتصادی و برخورد قاطع آیت الله رئیسی با فساد افزود: از دستور اخیر ایشان مبنی بر تغییر قانون استفاده از چادر برای مجرمین زن حمایت می کنم زیرا چادر قداست دارد و میراث گران بهای حضرت زهرا(س) است و زیبنده مجرمین نیست.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1497823
ارسال نظر
نظرات