شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:58 منتشر شده در مورخ: 1398/04/04 شناسه خبر: 1497989
حاجی دلیگانی:
لاریجانی هر کجا لازم باشد مجلس را دور می‎زند
نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار با بیان اینکه لاریجانی هر کجا لازم باشد مجلس را دور می‎زند، گفت: رئیس مجلس در رفتار خود بر خلاف سوگند و آیین‎نامه عمل کرد و در نتیجه اموالی که قرار بود صرف فقرزدایی و اشتغال شود از قانونِ در حال تصویب حذف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینعلی حاجی‎دلیگانی در گفت‌وگو با صاحب نیوز اظهار کرد: بحث طرح اعاده اموال نامشروع از کسی که به بیت‌المال دست‎اندازی کرده و با سوء‎استفاده و رانت پول از بیت‌المال جمع‌آوری می‎کند و این اموال را در ملک خودش می‎آورد و اینکه باید این اموال به بیت‌المال برگردد، در مجلس مطرح بود.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار تصریح کرد: پیشنهاد دادم این اموال به خزانه بیت‎المال برود و هر ساله صرف فقرزدایی و اشتغال‎زایی در کشور شود.

وی افزود: رئیس مجلس در رفتار خود بر خلاف سوگند و بر آیین‌‎نامه عمل کرد و در نتیجه اموالی که قرار بود صرف فقرزدایی و اشتغال شود از قانونِ در حال تصویب بود، حذف شد.

حاجی‎دلیگانی با بیان اینکه لاریجانی هر کجا لازم باشد مجلس را دور می‎زند، عنوان کرد: یکی از مصداق‎های این اتفاق در تصویب همین قانون و دیگری در برجام بود که در 20 دقیقه نگذاشت هیچ پیشنهادی مطرح شود و رأی گرفت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس اذعان کرد: یکی دیگر از موارد عملکرد لاریجانی، در بحث اضافه شدن حقوق کارمندان دولت بود که موضوع را به نحوی در مجلس مصوب کرد که اکنون ایراد اولی به آن گرفته شد.

وی در پایان گفت: در این قانون مجلس اشتباه را در دو مرحله انجام داده است؛ اول، از درب پشتی متنی را آوردند و بعداً به‎عنوان مصوبه تحمیل کردند و دوم، بعد از آن‎که دولت گفته بود حقوق مدیران بالاتر از هفت برابر حداقل حقوق نباشد، لاریجانی به این ایراد گرفت و باعث شد که هر چقدر حقوق مقامات بخواهد اضافه شود مانعی نداشته باشد.

انتهای پیام/ 

 

http://dana.ir/1497989
ارسال نظر
نظرات