شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 08:41 منتشر شده در مورخ: 1398/04/06 شناسه خبر: 1498182
مسئول هفته عفاف و حجاب سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)؛

استقبال از هفته عفاف و حجاب با برنامه های متنوع برای خانواده ها

استقبال از هفته عفاف و حجاب با برنامه های متنوع برای خانواده ها
ارزش ها احساسات ریشه داری هستند که اعضای یک جامعه در آن ها سهیم اند و همین احساسات غالبا اعمال و رفتارهای اعضای جامعه را تعیین می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ حسن حیدری جانشین و مسئول هفته عفاف و حجاب سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) در گفتگو با خبرنگار باقرشهرنیوز اظهار داشت: ارزش ها احساسات ریشه داری هستند که اعضای یک جامعه در آن ها سهیم اند و همین احساسات غالبا اعمال و رفتارهای اعضای جامعه را تعیین می کنند. ارزش های دینی  به تبع حضور دین در یک جامعه و التزام دینداران به مبانی و اصول دین معنا می یابند و معمولا در دو حالت ذهنی(باور های دینی) و عینی(رفتارهای دینی) نمود پیدا می کند.

 
وی در ادامه با اشاره به برنامه های پیش رو در این هفته گفت: هفته عفاف و حجاب امسال از تاریخ 98/04/15 تا جمعه 98/04/24 در کلیه پایگاه های بسیج و مساجد شهرستان برگزار میشود و مراسم تجمع حافظان حریم خانواده در بوستان عطرسیب باقرشهر روز چهارشنبه 98/04/19 از ساعت 21 الی 23 با مشارکت شهرداری باقرشهر برگزار میشود.
 
مسئول هفته عفاف و حجاب سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) در ادامه افزود: در این مراسم غرفه های عرضه محصولات عفاف و حجاب جهت بازدید عموم علاقمندان برقرار است، همچنین مراسمات شاد و متنوع در این هفته اعم از گروه سرود، سخنرانی و تجلیل از محجبین از عمده برنامه های این روز میباشد.
 
حیدری ضمن تشکر از شهرداری های باقرشهر و کهریزک گفت: پیاده روی خانوادگی روز جمعه 98/04/21 مصادف با روز عفاف و حجاب در شهر کهریزک با مشارکت شهرداری این شهر برگزار و در پایان مراسم به قید قرعه جوایز ارزنده اهدا خواهد شد، همچنین در این هفته تجلیل از دختران مدافعین حرم به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) از دیگر برنامه هیا این هفته میباشد.
 
وی در پایان افزود: از دیگر برنامه های مهم در این این هفته بازدید از مغازه های عرضه کننده پوشاک و شناسایی فروشندگان محجبه در سطح شهر و تقدیدر از آنها میباشد.
 
https://www.dana.ir/1498182
ارسال نظر
نظرات