شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 13:04 منتشر شده در مورخ: 1398/04/06 شناسه خبر: 1498606
وزیر نیرو:
اعتبار تملک 11 روستای حاشیه سد سیمره پرداخت می‌شود
وزیر نیرو گفت: در تعهد دولت است که منابع مالی لازم برای تملک 11 روستای حاشیه سد سیمره هر چه سریع‌تر انجام و پرداخت صورت بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر افلاک، رضا اردکانیان ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امیدواریم لرستان با بارش‌های خوبی که دارد با احداث‌های مطمئن این آب را برای افق بلندمدت تأمین کنیم و با توجه به احتمالاتی که برای سیلاب است قطعاً می‌بایست سازه‌هایی داشته باشیم که بامطالعه لازم، رعایت حقابه‌ها و رعایت جنبه‌های زیست‌محیطی این مخازن و سازه‌ها بتوانند نقش مهم خود را در کاهش خسارات ایفا کنند.

 

وی افزود: از مدتی قبل بازنگری بحث‌های مربوط به برنامه‌ریزی منابع آب این استان و به‌تبع آن تخصیص‌های جدید در دستور کار وزارت نیرو است و در همکاری نزدیک با شرکت‌ها و مقامات استان این بازنگری در حال انجام است.

 

وزیر نیرو بیان کرد: امیدواری ما این است که در آینده نزدیک و در هفته‌های پیش رو نتایج اعلام و قطعاً به طرح‌هایی که در دست اجرا است به‌ویژه سد معشوره موردبازنگری قرار خواهد گرفت.

 

وی با اشاره به سیلاب فروردین‌ماه امسال و آب‌گرفتگی 11 روستای لرستان عنوان کرد: قرارگاه بازسازی مناطق سیل‌زده که با مسئولیت وزیر کشور مشغول به کار است به این موضوع توجه دارد و سازمان برنامه‌وبودجه نیز مصوبه خوبی به دولت داد و تعهد دولت است که منابع مالی لازم برای تملک 11 روستا و تعداد کمتر روستا در استان ایلام که زیرآب رفتند هر چه سریع‌تر انجام و پرداخت صورت بگیرد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1498606
ارسال نظر
نظرات