شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 15:57 منتشر شده در مورخ: 1398/04/13 شناسه خبر: 1500461
دانشجوی بسیجی به عشق شهید خرسند می دود
پیمان قرمزی دانشجوی بسیجی کازرون، مسیر 52 کیلومتری را به حساب 52سال عمر پربرکت و سرشار از خیر شهید خرسند را می دود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به گزارش شیرازه، پیمان قرمزی دانشجوی بسیجی رشته حسابداری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون، و مسئول تربیت بدنی شورای بسیج دانشجویی این دانشگاه است که در کارنامه ورزشی خود، مقام سوم کشوری در دو 3هزار با مانع در سال 92، مقام قهرمانی استان در همین رشته در سال 97 و مقام پنجم استان در دو ماراتن را ثبت کرده است.

قرمزی در گفتگو با خبرنگار شیرازه، هدف از برنامه دو در مسیر 52کیلومتری از آغاز جنگل های بلوط در دشت برم، مزار شهدای گمنام دانشگاه ازاد اسلامی کازرون و نهایتا قبر مطهر شهید لیله القدر، امام جمعه شهید کازرون، حجت الاسلام شیخ محمد خرسند را عرض ارادت به آستان این شهید عزیز بیان کرد و گفت: در اقدامی نمادین مسافت 52 کیلومتری از منطقه دشت برم تا مرقد مطهر و معطر این روحانی شهید را می دَوم.

وی تأکید کرد: شهید خرسند، در 52 عمر مجاهدانه خود منشأ بسیاری از خیرات و برکات شدند و انتخاب 52 کیلومتر مسافت به این دلیل بوده است.

این دانشجوی بسیجی ادامه داد: این برنامه را تک نفره از 5صبح پنجشنبه 13 تیرماه آغاز خواهم کرد که در این مسیر، تا تونل منتهی به کازرون، ماشین های راهداری و هلال احمر و پس از آن اورژانس و پلیس راه شهرستان کازرون مرا همراهی خواهند کرد.

قرمزی اظهار داشت: طبق پیش بینی، از آنجا که خودم دونده هستم، حدود 8و نیم به مزار مطهر شهدای گمنام دانشگاه آزاد خواهم رسید و اگر آنجا برنامه خاصی نبود نهایتا تا ساعت 9و نیم صبح به قبر مطهر شهید خرسند خواهم رسید.

وی در پایان گفت: این حرکت نمادین با شعار «شهید لیلة القدر؛ راهت ادامه دارد» اجرا خواهد شد که امیدوارم مورد قبول درگاه الهی قرار گیرد.

به گزارش شیرازه، شهید حجت الاسلام محمد خرسند، امام جمعه کازرون، در هشتم خرداد ماه سال جاری پس از پایان مراسم احیا شب بیست و سوم رمضان در بازگشت به منزل به دست فردی با عقیده انحرافی مهدویت به ضرب چاقو مجروح شده و در جلوی منزل خود دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی شتافت.

 

https://dana.ir/1500461
ارسال نظر
نظرات