شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 15:20 منتشر شده در مورخ: 1398/04/15 شناسه خبر: 1501088

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما منصوب شد

جواد شیخ اکبری با حکم معاون سیما به سمت مدیر شبکه قرآن و معارف سیما منصوب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی معاونت سیما؛ مرتضی میرباقری معاون سیما، در حکمی جواد شیخ اکبری را به عنوان مدیر شبکه قرآن و معارف سیما منصوب کرد.

 
در حکم مدیر شبکه قرآن آمده است:
 
با عنایت به مفاد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و با بهره گیری از الگوی کارآمد و اثربخش مهندسی و مدیریت پیام در ترویج معارف قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و تعمیق و گسترش دین باوری و ارزش‌های اخلاقی، معنوی و انقلابی در جامعه و نیز معرفی سبک زندگی مبتنی بر قرآن و عترت و جامعه سالم قرآنی اهتمام ویژه‌ای داشته باشید.
 
استفاده از دانش و تجربیات حوزه‌های علمیه، محافل قرآنی و اساتید برجسته دانشگاهی؛ پخش زیباترین تلاوت‌ها و عمیق‌ترین بحث‌های معرفتی با ساختار‌های زیبا و هنرمندانه و ارتباط مستمر با محافل قرآنی و معارفی در سراسر کشور و انعکاس فعالیت‌های آن‌ها و به خصوص پویش گسترده برای حفظ قرآن کریم از دیگر موارد تاکید شده در این حکم است.
 
همچنین دکتر میرباقری از زحمات حجت الاسلام والمسلمین عرفاتی در طول تصدی سرپرستی شبکه صمیمانه قدردانی کرده است.
 
گفتنی است جواد شیخ اکبری متولد ۱۳۵۷ و دانش آموخته کارشناسی ارشد معارف اسلامی و الهیات از دانشگاه امام صادق (ع) است. وی سال ۱۳۸۰ وارد سازمان صدا وسیما می‌شود و به عنوان محقق و پژوهشگر با مرکز تحقیقات سازمان صداو سیما فعالیت خود را آغاز می‌کند و سردبیری برنامه‌های زنده و بخش‌های مختلف خبری، دبیر شورای راهبردی، مدیریت گروه اقتصاد و سیاسی شبکه خبر و جانشینی رییس این شبکه در امور تولید و مدیرکلی تولید و تامین برنامه‌های خبری شبکه خبر را در کارنامه کاری خود دارد.
 
وی همچنین عضو شورای طرح و برنامه شبکه سه و پنج سیما، عضو شورای راهبردی شبکه شما، مشاور تولید مدیر شبکه پنج سیما، عضو شورای نظارت اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی و مدیر گروه مستند شبکه ایران کالا بوده است.
 
مدیریت و نظارت بر تولید مستند‌های شاخص و ارزشی همچون «راز آرماگدون»، «خط امام»، «پایانی بر پایان»، «اشغال»، «نهم دی انقلاب سوم»، «بحران در سوریه»، «هم زبانی و بی زبانی» و ... از دیگر سوابق حرفه‌ای مدیر جدید شبکه قرآن و معارف سیما است.
 
https://www.dana.ir/1501088
ارسال نظر
نظرات