شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 14:16 منتشر شده در مورخ: 1398/04/16 شناسه خبر: 1501222
معاون زنان و خانواده استانداری فارس:
ایجاد تعامل مهمترین هدف نشست منطقه‎ای تشکل‎های غیردولتی زنان
دکتر دستغیب، معاون زنان و خانواده استانداری فارس ایجاد تعامل، ارتباط بین تشکل های غیردولتی، و ایجاد شبکه ارتباطی بین تشکل ها و دولت، از اهداف پنجمین نشست منطقه ای تشکل های غیردولتی زنان و خانواده دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شیرازه، دکتر معصومه دستغیب، معاون زنان و خانواده استانداری فارس در حاشیه پنجمین نشست منطقه‎ای تشکل‎های غیردولتی زنان و خانواده در گفتگو با شیرازه اظهار داشت: مهمترین اهداف این برنامه، ایجاد تعامل، ارتباط بین تشکل‎های غیردولتی در حوزه زنان و خانواده و ایجاد یک شبکه ارتباطی بین خود تشکل ها و نیز ارتباط با دولت است.

وی تصریح کرد: در این دوره، پنج کارگروه تخصصی در ارتباط با تشکل‎ها به مدت پنج روز از چهار استان با بهره‎گیری ازحضور تسهیل‎گرانی که از تهران آمده اند، دوره‎های تخصصی را کاملا آموزش می بینند.

به گفته دستغیب، بودجه بندی، تدوین پروژه، تدوین طرح های مختلف، و برنامه های تخصصی در حوزه تقویت تشکل غیردولتی، برنامه‎های در دستور کار آموزش در این نشست است.

معاون زنان و خانواده استانداری فارس، نقش استان فارس در این نشست را تصمیم‎گیری و تدوین و اجرای برنامه از ابتدا دانست و عملا فارس، نقش مدیریت اجرایی این نشست را بر عهده داشته است.

وی با بیان اینکه مهمترین کار این است که از توانایی چندین اسپانسر برای میزبانی خوب از میهمانان استفاده کردیم اظهار داشت: بیش از 150 تشکل غیردولتی در حوزه زنان، خانواده و رشته های پیرامونی در استان فارس ثبت شده داریم که 70 تشکل فعال از این تشکل ها برای این برنامه دعوت شده اند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1501222
ارسال نظر
نظرات