شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 15:14 منتشر شده در مورخ: 1398/04/17 شناسه خبر: 1501731
حاشیه جلسه شورای شهر بوشهر؛
واکنش بانوان انقلابی به هنجارشکنی فرهنگی در پلاژ بوشهر  و ادعای عضو شورا
شامگاه دیروز جلسه شورای شهر بوشهر در حالی برگزار شد که جمعی از بانوان انقلابی شهر بوشهر در خصوص اقدامات ضد فرهنگی در پلاژ بانوان شهر بوشهر واکنش نشان دادند و بانوی اصلاح طلب عضو شورای شهر بوشهر خطاب به آنها گفت این اعتراضات مدیریت شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از سپاس ؛ روز گذشته جلسه شورای شهر بوشهر در حالی برگزار شد که چند تن از بانوان انقلابی شهر بوشهر در خصوص وضعیت ضد فرهنگی در پلاژ بانوان گلایه مند بودند.

واکنش بانوان انقلابی نسبت به هنجارشکنی فرهنگی در پلاژ بانوان
 

یوسفی رئیس حوزه علمیه خواهران استان بوشهر  با اشاره به وضعیت فعلی پلاژ بانوان گفت: مخالف ورزش و تفریحات خانم‌ها نیستیم ولی پلاژ بانوان یک محل عمومی برای شنا و تفریح همه ‌افراد است.

وی افزود: ایروبیک  ورزشی است که با حرکات خاص همراه آهنگ در سالن‌های ورزشی با حرکات ناموزون انجام می‌شود ولی پلاژ بانوان مکانی است که خانم‌ها باید فراغت فکری داشته باشند . لباسی که بانوان می‌پوشند بعضا مسائل شرعی به دنبال دارد و آنجا نظارتی بر پوشش خانم‌ها ندیده‌ایم و در بحث شرعی، دیدن بدن خانم‌ها برای خانم‌ها هم حد و حدود دارد.

یوسفی خاطرنشان کرد: حتی شنیده‌ایم برای حمام آفتاب،  خانم‌ها بصورت عریان استفاده می‌کنند که بازهم حکم شرعی دارد و چون مادران، دختران را همراه خود به پلاژ  می‌آورند شاهد خانم‌هایی هستند که تعویض لباس را در ملا عام انجام می‌دهند که این می‌تواند بازخوردهای منفی داشته باشد.

نماینده جمعی از بانوان انقلابی تاکید کرد:  ورزش ایروبیک با لباس شنا در پلاژ شنا جایگاهی ندارد شاید این آهنگ‌ها برای ما خوشایند نباشد و حتی با خانم عبداله زاده صحبت شده بود که آهنگ‌ها پالایش شده باشد اما روز چهارشنبه که آنجا بودم آهنگی پخش شد که  با صدای خارجی و آهنگ دوم نیز به صورتی بود که آدم را برای رقص آماده ‌می کرد که ناگهان برخی خانم ها شروع  به رقصیدن کردند.

وی تصریح کرد: نباید فقط درخواست یک قشر  را در نظر بگیریم شاید فردا درخواست غیر اخلاقی دیگری نیز داشته باشند.

 این اعتراضات مدیریت شده است

این گلایه  در حالی مطرح شد که موجب تعجب ربخی از اعضاء شورای شهر بوشهر شد و یکی از اعضاء بانوی شورای شهر بوشهر اظهار کرد: من می دانم از کجا آمده اند.

این بانوی اصلاح طلب عضو شورای شهر ادعا می کرد: افرای که درجلسه شورای شهر حضور داشتند توسط شخص با هویت “خانم ب” مدیریت شده هستند که من نیز به آن خانم پیام ارسال کرده ام.

آدرس تخلف به شهروند توسط نائب رئیس شورای شهر بوشهر

یکی از شهروندان بوشهری در جلسه شورای شهر بوشهر حضور پیدا کرد و با اشاره به دکه دوچرخه سواران، اظهار کرد: برخی از دکه های ارائه خدمات به دوچرخه سواران راکد است که درخواست داریم واگذار شود.

رئیس و نائب رئیس شورا و یک عضو شورا مدعی شدند: مناقصه برگزار شده است و براساس قانون برای واگذاری باید مناقصه مجدد برگزار شود.

نائب رئیس شورا اظهار کرد: می توانید جهت همکاری با فردی که در مناقصه برنده شده است تعامل داشته و بخشی از خدمات را شما به عنوان زیر مجموعه فرد اصلی ارائه دهید.

توسلی عضو شورای شهر بوشهر خطاب به نائب رئیس شورا تاکید کرد: قرارداد به پیوست قرارداد تخلف است.

نائیب رئیس شورا خطاب به متقاضی تاکید کرد: شما به شهرداری مراجعه کنید قوانین را بهتر به شما خواهند گفت.

 

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1501731
ارسال نظر
نظرات