شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:21 منتشر شده در مورخ: 1398/04/17 شناسه خبر: 1501743
رئیس اداره امور فناوری‌های مکانیزه جهادکشاورزی استان زنجان:

11 هزار و 500 دستگاه ماشین‏‎آلات کشاورزی در زنجان پلاک‎گذاری شدند

11 هزار و 500 دستگاه ماشین‏‎آلات کشاورزی در زنجان پلاک‎گذاری شدند
رئیس اداره امور فناوری‌های مکانیزه جهادکشاورزی استان زنجان با اشاره به اجرای طرح پلاک گذاری ماشین آلات کشاورزی در زنجان گفت: طرح پلاک‌گذاری ماشین‌‌آلات کشاورزی تا پایان شهریور ماه در استان زنجان به اتمام می‌رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مظفر یوسفی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به تعداد ماشین‎آلات کشاورزی استان زنجان اظهار کرد: 11 هزار و 500 دستگاه تراکتور و کمباین دارای پلاک نو در استان زنجان وجود دارد.

وی عنوان کرد: 5 هزار دستگاه از این تعداد با پلاک نو از کارخانه تحویل گرفته شده و مابقی پس از انجام بازدیدهای فنی پلاک‌گذاری شده است.

رئیس اداره امور فناوری‌های مکانیزه جهادکشاورزی استان زنجان تصریح کرد: جلوگیری از قاچاق سوخت و شناسایی ماشین‌های نیرو محرکه فرسوده به منظور اعطای تسهیلات نوسازی ناوگان ماشینی بخش کشاورزی از جمله اهداف اجرای طرح پلاک‌گذاری ماشین‌‌آلات کشاورزی به شمار می‌رود.

وی بیان کرد: با توجه به بخشودگی جرایم بیمه ماشین‌‎های کشاورزی اجرای طرح پلاک گذاری در سطح استان تسریع یافته است.

بیشتر بخوانید:

تولید گلخانه‌ای تنها راه افزایش صادرات محصولات کشاورزی است

مصرف آب در بخش کشاورزی باید مدیریت شود

یوسفی پور خاطر نشان کرد: به منظور حل مشکلات مربوط به صدور پلاک، برنامه‌ریزی شده طرح پلاک‌گذاری تا پایان شهریور در استان عملیاتی و به پایان برسد.

وی عنوان کرد: اجرای طرح پلاک‌گذاری ماشین‌های نیرومحرکه کشاورزی از بهمن ماه سال 93 همزمان با سراسر کشور در استان زنجان آغاز شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1501743
ارسال نظر
نظرات