شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 15:36 منتشر شده در مورخ: 1398/04/18 شناسه خبر: 1502098
سرنوشت دو ووشو کار هرمزگانی در اردوى تیم ملی
رئیس هیأت ووشو هرمزگان گفت:نجم‌الدین علیمرادى سانداکار وزن منهاى ۵۶ کیلوگرم با شکست حریفان خود در اردوها ماندنى شد و عیسى آرسیون فایتر وزن منهاى ۶٠ کیلوگرم که سال اول رده سنى بزرگسالان را تجربه مى‌کند با قبول شکست از رقبایش از ادامه حضور در اردوى تیم ملى باز ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا بهرمن، رئیس هیأت ووشو هرمزگان در گفتگو اختصاصی با خبرنگار هرمز، اظهار کرد: رقابت‌هاى درون‌ اردویى انتخابى تیم ملى ووشوى ایران، دوشنبه ١٧ تیرماه سال جارى در دو بخش ساندا و تالو در آکادمى ووشو واقع در مجموعه ورزشى آزادى تهران برگزار شد و  در نهایت نفرات راه‌یافته به اردوى آماده‌سازى معرفى شدند و از امروز (سه شنبه) تمرینات خود را تحت نظر حسین اوجاقى و على دهقان آغاز مى‌کنند.

 
رئیس هیأت ووشو هرمزگان افزود: مبارزه بین نفراتى که مدال‌هاى جهانى و آسیایى را در کارنامه دارند و نفرات اول تا سوم رقابت‌هاى کشورى سال قبل انجام شد و حضور علاقمندان، موجب افزایش حساسیت شده بود تا روزى تماشایى در رقابت‌هاى انتخابى درون‌اردویى رقم بخورد.
 
بهرمن با اشاره به اینکه دکتر مهدى على‌نژاد رئیس فدراسیون ووشو و اعضاى کادر فنى تیم ملى، مسابقات انتخابى را تحت نظر داشتند، گفت: در بخش ساندا، مبارزات در ۱۰ وزن برگزار شد و تیم ایران مى‌تواند در این بخش، پنج سانداکار را به پیکارهاى جهانى اعزام کند.
 
وی افزود: سانداکاران راه‌یافته به اردو، سه مرتبه برابر یکدیگر قرار مى‌گیرند و هر ورزشکارى که به دو پیروزى دست یابد به‌عنوان نفر فیکس وزن خود انتخاب مى‌شود همچنین تیم ملى ووشوى ایران، مسابقات قهرمانى جهان را پیش روى دارد و پیکارهاى قهرمانى جهان، اواخر مهرماه به میزبانی چین و در شهر شانگهاى برگزار مى‌شود.
 
رئیس هیأت ووشو هرمزگان بیان کرد: دو سانداکار هرمزگانى که توانسته بودند در رقابت‌هاى قهرمانى کشور مجوز حضور در رقابت‌هاى درون اردویى را کسب کنند در این پیکارها حاضر شدند.
 
بهرمن خاطر نشان کرد: نجم‌الدین علیمرادى سانداکار وزن منهاى ۵۶ کیلوگرم با شکست حریفان خود در اردوها ماندنى شد و عیسى آرسیون فایتر وزن منهاى ۶٠ کیلوگرم که سال اول رده سنى بزرگسالان را تجربه مى‌کند با قبول شکست از رقبایش از ادامه حضور در اردوى تیم ملى باز ماند.
 
انتهای پیام/
https://dana.ir/1502098
ارسال نظر
نظرات