شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 22:28 منتشر شده در مورخ: 1398/04/20 شناسه خبر: 1502218
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش:
اجرای سند تحول بنیادین نظام تعلیم و تربیت جز اولویت‌های امروز است
علیرضا کمرئی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: سند تحول بنیادین نظام تعلیم و تربیت کشور و توجه آن به اهداف عالی تربیتی بر مبنای توازن سیستم آموزشی مورد اهمیت است و توجه به پیش فرض‌های نظام آموزشی بر مبنای سند تحول جز اولویت‌های امروز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  پایگاه خبری راه مبین ،علیرضا کمرئی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش  با حضور در گردهمایی رؤسای ادارات دوره دوم متوسطه کشور که در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد ضمن اشاره به پیچیدگی حوزه‌های مختلف علمی و فناوری در دهه‌های اخیر اظهار داشت: نظام تعلیم و تربیت و سرعت تغییرات حوزه‌های مختلف تربیتی بسیار متفاوت با گذشته است و تغییر وضعیت آموزشی کشور در این شرایط بسیار سخت و حساس به نظر می‌رسد.

وی گفت: سند تحول بنیادین نظام تعلیم و تربیت کشور و توجه آن به اهداف عالی تربیتی بر مبنای توازن سیستم آموزشی مورد اهمیت است و توجه به پیش فرض‌های نظام آموزشی بر مبنای سند تحول جز اولویت‌های امروز است.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: جریان سازی، جاری سازی گفتمان و نهادینه کردن آن جز سیاستهایی است که باید به آن پرداخت  شود و تغییرات لازم در راستای بهبود و مرتفع ساختن نیازهای روز جامعه شکل گیرد.

کمرئی بیان داشت: گاهی یک تغییر کوچک در نظام آموزش و پرورش منجر به تحولی عظیم و رو به جلو خواهد شد که با تغییر و بهبود شیوه‌های یادگیری میتوان سیستم آموزشی متنوع و کارآمدی را پایه‌ریزی کرد.

 

علیرضا کمرئی

 

 

انتهای پیام/

https://dana.ir/1502218
ارسال نظر
نظرات