شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:05 منتشر شده در مورخ: 1398/04/20 شناسه خبر: 1502629
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور :
۴۰ درصد مهارت آموزان سازمان فنی حرفه ای وارد بازار کار می‌شوند
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با بیان اینکه سازمان فنی و حرفه ای به بخشی از بحث اشتغال ورود می کند گفت: ۴۰ درصد مهارت آموزان سازمان فنی حرفه ای وارد بازار کار می‌شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سلیمان پاک سرشت در گفتگو با خبرنگار عصر همدان، با بیان اینکه در استان ها یک سهمی برای اشتغال ایجاد می‌شود و ما کارمان ائتلافی است گفت: سازمان فنی و حرفه ای به بخشی از بحث اشتغال ورود می کند.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: ما در این سازمان به تنهایی نمی‌توانیم اشتغال ایجاد بکنیم و به بخشی از پروژه ورود می‌کنیم.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در پاسخ به این پرسش که چند درصد از مهارت آموزان و کارورزانی که برای مهارت آموزی به سازمان فنی حرفه ای مراجعه می‌کنند وارد بازار کار می‌شوند گفت: تقریباً در دوره های سازمان فنی حرفه ای نزدیک ۴۰ درصد مهارت آموزان اشتغال پیدا می کنند.

وی با بیان اینکه هدف سازمان فنی حرفه ای اشتغال پذیر کردن افراد و کارآموزان است تاکید کرد: فردی که در سازمان فنی حرفه ای آموزش می بیند، در جای دیگری دستگاه ما تسهیلات در اختیارش قرار می دهد تا بتواند اشتغالزایی داشته باشد.

پاک سرشت در پایان تاکید کرد: این سازمان همچنین برای کارآموزان و مهارت آموزان در جایی دیگری نیز بازار کار نظر می گیرد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1502629
ارسال نظر
نظرات