شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 16:22 منتشر شده در مورخ: 1398/04/21 شناسه خبر: 1502961
امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه:
ایران با راهبرد مقاومت آمریکا را ناچار به عقب نشینی می کند/ گاندو، نمایشی از وادادگی مسئولین، نفوذ و القا سیاست های استکباری در کشور
آیت الله حسینی همدانی گفت: تا زمانیکه اروپا به تعهدات خود بازنگردد و با قاطعیت تمام گام های بعدی را با سرعت برندارد، ایران با قاطعیت آمریکا را با راهبرد مقاومت را همانند گذشته مجبور به عقب نشینی و تسلیم خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، امام جمعه کرج ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه با اشاره قیام خونین گوهرشاد علیه کشف حجاب در 21 تیر ماه 1314، گفت: حجاب از دستورات اسلام و احکام دین است که به وسیله ان ارزش های انسانی در مرد و زن حفظ می شود.

آیت الله حسینی همدانی افزود: بر خلاف تبلیغات، رعایت حجاب کسی را منزوی نمی کند و مواظبت از آن در راستای سلامت جامعه، حفظ کیان خانواده و پیشگیری از فساد اخلاقی نقش بسزایی دارد در نتیجه دشمن بر عدم تشکیل "خانواده تراز" تمرکز کرده است.

وی با اشاره به فرموده امام (ره) مبنی بر اینکه آزادی غربی موجب تباهی جوانان می شود، اظهار داشت: رئیس جمهور منحوس آمریکا تصور می کردند با خروج از برجام و سنگین کردن تحریم ها، ملت ایران به خواسته های آن ها تن می دهند و نظام به واسطه مشکلات اقتصادی از هم پاشیده می شود.

خطیب جمعه کرج تصریح کرد: با اتمام مهلت 60 روزه ایران به اروپا بر اساس تعهدات برجام سطح غنی سازی به 4.5 رسید اما دشمن با داد و بیداد درصدد است ایران را ناقص برجام جلوه دهد یا با ارعاب و ایجاد مانع نگذارند غنی سازی را ادامه دهیم.

آیت الله حسینی همدانی گفت: اسرائیل کودک کش که صدها کلاهک اتمی دارد و پیمان منع گسترش سلاح هسته ای را امضا نکرده است، اعلام می کند سطح غنی سازی ایران اقدام خطرناکی است و خواستار بازگشت تحریم از سوی انگلیس، آلمان و فرانسه شده است.

وی افزود: تا زمانیکه اروپا به تعهدات خود بازنگردد و با قاطعیت تمام گام های بعدی را با سرعت برندارد، ایران با قاطعیت آمریکا را با راهبرد مقاومت را همانند گذشته مجبور به عقب نشینی و تسلیم خواهد کرد.

امام جمعه کرج با اشاره به اینکه نباید مسئولین دستورات رهبری را نادیده بگیرند، اظهار داشت: اگر طی یک سال اخیر به سخنان مقام معظم رهبری گوش فرا داده می شد امروز با تاخیر شاهد مواضع متولیان امر علیه غرب نبودیم.

آیت الله حسینی همدانی تصریح کرد: 26 تیر سالگرد تاسیس دوره شورای نگهبان است، نهادی که با دلسوزی تمام در راستای اهداف نظام گام بر می دارد و علی رغم هجمه های تبلیغاتی سنگین علیه این رکن رکین نظام برای تضعیف آن، با صلابت به وظیفه خطیر خود ادامه داده است.

امام جمعه کرج با اشاره به اینکه متاسفانه با مطرح شدن هر انتخابات بلندگوهای آلوده و کثیف به تلبیغات بی ربط علیه دستگاه مذکور می پردازند،گفت: رهبر معظم انقلاب درباره شورای نگهبان فرمودند این نهاد مانع ورود ناخالصی به ارکان نظام می شود.

آیت الله حسینی همدانی درباره وضعیت وخیم شیخ زکزاکی افزود: باید مجامع بین المللی و کنفرانس اسلامی نسبت به تشکیل جلسه و رسیدگی به این جنایت اقدام کنند و به حاکمان نیجریه فشار بیاورند.

خطیب جمعه کرج در خاتمه درباره پخش سریال گاندو اظهار داشت: پخش سیما بعد از مدت ها رخوت در سریال ها، نمایشی خوب ارائه اما عده ای نپذیرفته و اعتراض کردند در حالی که باید از کار ارزشی دفاع کرد، زیرا جریان نفوذ و القا سیاست های استکباری توسط غرب گرایان، وادادگی مسئولین و مجهادات سربازان امنیت کشور در این سریال به نمایش درآمد.

 

 

 

انتهای پیام/

https://dana.ir/1502961
ارسال نظر
نظرات