شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:15 منتشر شده در مورخ: 1398/04/22 شناسه خبر: 1503227
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد؛

آواربرداری از بیش از 100 واحد مسکونی مناطق آسیب‎دیده شهری و روستایی زنجان

آواربرداری از بیش از 100 واحد مسکونی مناطق آسیب‎دیده شهری و روستایی زنجان
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از آواربرداری بیش از 100 واحد مسکونی در مناطق آسیب دیده شهری و روستایی زنجان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سجاد صنعتی منفرد در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; اظهار کرد: کار آواربرداری از بیش از 100  واحد مسکونی در مناطق آسیب دیده  شهری و روستایی ناشی از بارندگی های اخیر در استان به پایان رسیده است.

سجاد صنعتی منفرد با بیان اینکه آواربرداری از واحدهای مسکونی تخریب شده هم اکنون نیز  ادامه دارد، گفت: تاکنون 5 هزار مترمکعب آواربرداری از 15  روستای استان انجام شده است.

وی  با اشاره به اینکه آواربرداری از واحد مسکونی تنها به شرط رضایت مالک و حضورش در زمان تخریب واحد انجام می شود، افزود: هم اکنون آواربرداری از مناطق سیل زده در شهرستانهای خدابنده، ماهنشان و ابهر که خسارت بیشتری در این زمینه داشتند آغاز شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تصریح کرد: با توجه به همکاری بانک ها و تاکیدات مقام عالی استان، کار بازسازی بلافاصله بعد از آواربرداری انجام خواهد شد و امیدواریم در این زمینه مردم نیز مشارکت لازم را داشته باشند.

صنعتی منفرد با بیان اینکه، 5866 پرونده برای واحدهای خسارت‌دیده از سیل در استان زنجان تشکیل شده است، یادآور شد: 32 درصد از واحدهای خسارت‌دیده تعمیری و 68 درصد واحدها نیز احداثی بوده و باید بازسازی شوند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1503227
ارسال نظر
نظرات