شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:45 منتشر شده در مورخ: 1398/04/23 شناسه خبر: 1503527

تعلل در برگزاری تودیع و معارفه رئیس فدراسیون وزنه‌برداری

بعد از برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون وزنه‌برداری، هنوز از صدور حکم علی مرادی و برگزاری مراسم تودیع و معارفه این فدراسیون خبری نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری روز 16 تیر ماه در آکادمی ملی المپیک برگزار و علی مرادی با 22 رای پیروز انتخابات شد تا برای 4 سال دیگر ریاست فدراسیون را برعهده بگیرد.

 
معمولا چند روز بعد از برگزاری انتخابات، مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید برگزار می‌شود اما در حالی که نزدیک به یک هفته از تشکیل مجمع می‌گذرد، همچنان حکم ریاست علی مرادی صادر نشده و معلوم نیست که کارهای فدراسیونِ المپیکی ایران باید توسط علیرضا خسروی سرپرست فدراسیون اداره شود یا علی مرادی که با حکم مجمع ریاست فدراسیون را برعهده گرفته است.
 
این در شرایطی است که بعد از اتمام دوره 4 ساله ریاست مرادی، وزارت ورزش برای این فدراسیون سرپرست معرفی کرد و نزدیک به 70 روز کارها توسط خسروی انجام شد.
 
حالا در حالی که مسابقات مهم جهانی و کسب سهمیه در پیش است،‌ وضعیت جسمانی سهراب مرادی به واسطه مصدومیت‌های پی‌درپی بغرنج شده و نیاز است بار دیگر به آلمان سفر کند، هنوز حکم رئیس جدید صادر نشده و این برای رشته‌ای که در المپیک پیش رو دو سهمیه ارزشمند که می‌تواند فرصتی طلایی برای کاروان ورزش ایران در توکیو بسازد، را داراست، هرگز اتفاق خوبی نیست.
 
قطعا تعلل در برگزاری مراسم تودیع و معارفه و سپردن فدراسیون به رئیس جدید، بار دیگر بر شایعات خواهد افزود و ثبات و آرامش را از ورزش المپیکی ایران می‌گیرد.
منبع: تسنیم
https://www.dana.ir/1503527
ارسال نظر
نظرات