شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:50 منتشر شده در مورخ: 1398/04/23 شناسه خبر: 1503532
فرمانده کل ارتش:

تکیه ما صرفاً بر دفاع نخواهد بود/ قدرت هجومی ما ویران‌کننده است

تکیه ما صرفاً بر دفاع نخواهد بود/ قدرت هجومی ما ویران‌کننده است
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ما شروع‌کننده هیچ جنگی نبوده‌ایم و نیستیم، اما تکیه ما صرفا بر دفاع نیست، گفت: بعد از شروع حمله متجاوزان، قدرت هجومی و توان ضربه زدن ما ویران‌کننده و پشیمان‌کننده خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» در مراسم صبحگاه عمومی تیپ ۲۵ واکنش سریع نیرو مخصوص نیروی زمینی ارتش در تبریز، اظهار داشت: شرایط امروز جهان و منطقه، آمادگی بیش از پیش را الزامی کرده است.

وی افزود: دشمنان عنود، مستکبر و زخم‌خورده انقلاب، طرح و نقشه‌های شیطانی در سر دارند که آمادگی‌های مختلف ملی و نظامی می‌تواند این دسیسه‌ها را خنثی کند.
 
سرلشکر موسوی خاطرنشان کرد: هرچه آمادگی رزمی بالاتر باشد، توان دفاع و توان هجوم بعد از دفاع اولیه را افزایش می‌دهد.
 
فرمانده کل ارتش تاکید کرد: ما شروع‌کننده هیچ جنگی نبوده‌ایم و نیستیم؛ اما تکیه ما صرفا بر دفاع نیست. ابتدا در زمان شروع حمله دشمن دفاع خواهیم کرد؛ اما قدرت هجومی و توان ضربه زدن ما بعد از شروع حمله متجاوزان، ویران‌کننده و پشیمان‌کننده خواهد بود.
 
سرلشکر موسوی تصریح کرد: ما در دفاع مقدس یک‌بار به جهان ثابت کردیم که بر سر آرمان‌های خود تا کجا ایستاده‌ایم و امروز بسیار قدرتمندتر از آن زمان در دفاع از آرمان‌ها و دفاع از این ملت و کشور سر سوزنی کوتاه نخواهیم آمد.
 
منبع: میزان
https://www.dana.ir/1503532
ارسال نظر
نظرات