شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 17:59 منتشر شده در مورخ: 1398/04/23 شناسه خبر: 1503537
فعال رسانه ای استان:
رسانه‌های انقلابی مراقب انقلابی‌نماها باشند
فعال رسانه ای بوشهر گفت: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی رسانه‌ها و جریان انقلابی باید آگاه باشند که برخی از انقلابی‌نماها از رسانه‌های برند انقلابی سوءاستفاده نکنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ایمان شجاعی مقدم فعال رسانه‌ای استان در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سپاس اظهار داشت: رسانه به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارهای تبلیغاتی در جامعه محسوب می‌شود و می‌توانند در تبلیغات و اطلاع‌رسانی حرف اول را می‌زنند.

وی تصریح کرد:  با توجه به نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی  رسانه‌ها و جریان انقلابی باید آگاه باشند که برخی از انقلابی‌نماها از رسانه‌های برند انقلابی سو استفاده نکنند.
 
این فعال رسانه‌ای خاطرنشان کرد: هدف شوم این افراد انقلابی‌نما صرفاً سو استفاده از نام انقلاب است و مطمئن این دسته از آدم‌ها دلشان برای مردم نسوخته است.
 
شجاعی مقدم اضافه کرد: جریان انقلابی کسی است که مبنا و آرمان‌های انقلاب را قبول داشته باشند نه کسی که مراجع و علمای ما مورد اهانت قرار می‌دهند.
 
وی اشاره کرد: در جریان انقلابی ، آحاد مردم ایران که قلبشان برای انقلاب اسلامی می‌تپد حضور دارند اما جایی را نباید برای افرادی انقلابی‌نما گذاشت تا از جریان و اسم انقلاب سوءاستفاده کنند.
 
ایمان شجاعی مقدم ضمن تشویق جوانان به فعالیت‌های سیاسی کشور اضافه کرد: جوانان انقلابی باید در نبرده‌ای سیاسی حضور پرنگ خود را نشان دهند و با مطالبه گری‌های خود نگذارند انقلابی‌نماها به این جریان ضربه‌ای وارد کنند.
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1503537
ارسال نظر
نظرات