شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 20:48 منتشر شده در مورخ: 1398/04/23 شناسه خبر: 1503681
قرار بانوان محجبه؛
اجتماع بزرگ «دختران انقلاب» در گرگان برگزار شد
اجتماع بزرگ 5000 نفری «دختران انقلاب» امشب در گرگان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ اجتماع بزرگ «دختران انقلاب» به مناسبت هفته عفاف و حجاب با حضور هزار ان نفر از بانوان محجبه مرکز استان گلستان  در مصلی گرگان برگزار شد.

حضور گسترده بانوان در همایش دختران انقلاب در  گرگان رنگ و بوی عفت، حیا و شکوه حجاب را بار دیگر در دارالمومنین نمایان کرد.

در این مراسم خانواده های معظم شهدا و جمعی از مسئولان استانی حضور داشتند.

این مراسم با قرائت سوگندنامه و قطعنامه  توسط بانوان همراه بود.

زنِ مسلمان افکار پوسیده غرب را نمی پذیرد

فرمانده سپاه نینوا گلستان در این مراسم گفت: روحیه ایثار و شهادت در زنان ایرانی اسلامی کمتر از مردان نیست و زن مسلمان نمی تواند افکار پوسیده غرب را بپذیرد.

 سردار حسین معروفی اظهار کرد: خواهران بدانید ما به عنوان یک مسلمان پیرو اسلام ناب، ناموس پرست بوده و آن را از سالار شهیدان آموخته ایم.

وی افزود: ارزش و جایگاه والای زن را از امام خود آموخته آن زمانی که در جنگی نابرابر مقابل دنیا استقامت کردیم تا به ناموسمان تعرض نشود.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: برای ما همین بس که ما ده ها هزار شهید و جانباز و ایثارگر را تقدیم کردیم تا به ناموس مان تعرض نشود.

معروفی بیان کرد: ما شیعه فاطمی هستیم و نمی توانیم جامعه ای روشنفکر مآب که افکار پوسیده لیبرالی را در قامت غرب پرستی در سر دارد، بپذیریم.

وی تصریح کرد: در این استان 13 شهیده زن داریم و تاریخ گواهی داده که روحیه ایثار و شهادت در زنان ایران اسلامی کمتر از مردان نیست.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1503681
ارسال نظر
نظرات