شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:16 منتشر شده در مورخ: 1398/04/24 شناسه خبر: 1503715
استاندار مرکزی:
توانمندسازی مددجویان بهزیستی اقدامی ماندگار و ارزشمند است
استاندار مرکزی اعطای تسهیلات ارزان‌قیمت به مددجویان بهزیستی در راستای توانمندسازی شغلی آن‌ها را اقدامی ماندگار و ارزشمند دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی شامگاه یکشنبه در آیین گشایش نمایشگاه توانمندی‌های مددجویان بهزیستی استان مرکزی در دبیرستان امام علی (ع) اراک با اشاره به سیاست‌های دولت در راستای توانمندسازی شغلی مددجویان بهزیستی گفت: اقدامات خوب و ارزشمندی ازجمله آموزش، حمایت مالی با اعطای تسهیلات و ایجاد بازار فروش با برپایی نمایشگاه برای عرضه محصولات و ارائه توانایی‌های این قشر انجام‌شده است.

 

وی در خصوص ظرفیت‌های عظیم بانوان برای توانمندسازی شغلی بیان داشت: بانوانی که سرپرست خانوار بودن با اعطای تسهیلات توانسته‌اند فرصت‌های شغلی مناسبی برای خود و حتی دیگران استفاده کنند و این باید برای همه الگو باشد.

استاندار مرکزی در این خصوص ادامه داد: این اقدام که نوعی کارآفرینی برتر محسوب می‌شود کاری ماندگار خواهد بود و باید ادامه‌دار باشد چراکه بانوان پتانسیل‌های مناسبی دارند و باید از آن‌ها در جهت اشتغال آفرینی استفاده کرد.

آقازاده اشتغال آفرینی برای کودکان کار را اقدامی ارزشمند دانست و افزود: حمایت‌های مجموعه بهزیستی از کودکان کار با ایجاد شغل باعث شده کودکان کار از بسیاری آسیب‌های اجتماعی و تهدیدات در امان باشند.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی:

برپایی نمایشگاه توانمندی‌های مددجویان بهزیستی استان در ۲۰ غرفه

زهرا امینی مدیرکل بهزیستی استان مرکزی نیز در این آیین با اشاره به اهداف نمایشگاه بهزیستی که در هفته این نهاد برگزارشده است گفت: بهبود سلامت اجتماعی، توانمندسازی مددجویان و گرامیداشت هفته بهزیستی از اهداف اصلی این نمایشگاه است.

وی بابیان اینکه این نمایشگاه ۲۰ غرفه دارد خاطرنشان کرد: مردمی بودن این نمایشگاه از مزیت‌های مهم آن است که توسط جمعی از معتادین بهبودیافته و بانوان توانمند که سرپرست خانوار هم هستند ایجادشده است.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1503715
ارسال نظر
نظرات