شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 10:35 منتشر شده در مورخ: 1398/04/24 شناسه خبر: 1503790
فرماندار سیریک:

سیریک در مسیر توسعه اقتصادی/با احداث اسلکه 104 متری زمینه اشتغالزایی 5000نفر فراهم می شود

سیریک در مسیر توسعه اقتصادی/با احداث اسلکه 104 متری زمینه اشتغالزایی 5000نفر فراهم می شود
فرماندار شهرستان سیریک گفت: با احداث اسلکه 104 متری در مجتمع بندری سیریک زمینه شکوفایی و رونق اقتصادی در بخش های صادرات، واردات و گردشگری احیا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد جمالدینی،  فرماندار شهرستان سیریک صبح امروز در حاشیه بازدید از مجتمع بندری چند منظور شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: این اسکله به طول 104 متراست که در مدت دو سال احداث و تکمیل خواهد شد و با احداث آن شناورهای با ظرفیت ده هزار تنی می توانند پهلو گیری کنند.

فرماندار شهرستان سیریک تصریح کرد: با احداث اسلکه 104 متری در مجتمع بندری سیریک زمینه شکوفایی و رونق اقتصادی در بخش های صادرات، واردات و گردشگری احیا می شود.

جمالدینی افزود: با بهره برداری از این اسکله زمینه اشتغالزایی پنج هزار نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم خواهد شد.

فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد:  نزدیکی شهرستان سیریک با کشورهای حاشیه حوزه خلیج فارس ، برخورداری شهرستان از موقعیت استراتژیکی، گسترش و توسعه بنادر در شرق استان، تامین معیشت مردم منطقه، بالا بردن سطح رفاه مردم  از جمله اهداف توسعه می باشد که بوسیله سازمان اداره بنادر و دریانوردی برای رونق و احیای شهرستان سیریک درنظر گرفته است.

وی با اشاره به اینکه توسعه بنادر و سواحل سبب رونق اقتصادی مردم می‌شود، خاطر نشان کرد: سازمان بنادر و دریانوردی به طور ویژه‌ بر عملیاتی شدن برنامه‌های توسعه‌ای خود در طرح توسعه سواحل مکران تمرکز کرده تا انشالله در آینده ای نزدیک شاهد عمران و توسعه سواحل و بنادر خلیج فارس بویژه شهرستان سیریک باشیم.

انتهای پیام/

  • س
  • ط
  • س
  • لا
  • یس
  • ط
https://www.dana.ir/1503790
ارسال نظر
نظرات