شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 14:36 منتشر شده در مورخ: 1398/04/24 شناسه خبر: 1503847
اوقاف و استانداری برای حل مشکل زمین‎های وقفی حصه ورود کنند
شهردار منطقه 10 یکی از مشکلات مردم حصه را اوقافی بودن زمین های منطقه دانست و گفت: امیدواریم با همکاری و کمک مدیر کل اوقاف استان، نمایندگان مجلس و استاندار این مشکل حل شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید شهبازی در گفتگو با صاحب نیوز با اشاره به تشکیل کارگروه ارتقاء امور اجتماعی و فرهنگی و سلامت استان اصفهان با محوریت محلات حاشیه‎نشین منطقه 10 شهرداری و با بیان اینکه یکی از سیاست‌ها و راهبردهای فرهنگی و اجتماعی در اصفهان توجه به مناطق حاشیه ای شهر است، اظهار کرد: این مناطق نیازمند توجه و رسیدگی بیشتر هستند به همین دلیل با هماهنگی اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری جلسه ای با محوریت محله حصه جنوبی برگزار شد تا به صورت جدی به بررسی و رفع مشکلات و معضلات این محله پرداخته شود.

شهردار منطقه 10 اصفهان افزود: مدیران اداراتی که با این موضوع در ارتباط هستند باید در جلسات کارگروه حضور یابند و معاونان نیز با اختیارات تام در جلسه شرکت کنند تا به یاری خداوند بتوانیم در جهت حل مشکلات مردم این محله تصمیمات قابل اجرا اتخاذ کنیم.

این شهردار به آسفالت کردن معابر محله حصه با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد تومان اشاره کرد و افزود: پروژه شبکه گذاری فاضلاب این محله با کمک شهرداری مرکزی به منطقه 10 و همکاری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان انجام شده است.

مشکل وقفی بودن زمین‎های حصه

شهبازی، فرهنگسرای در دست ساخت این محله را یکی از بهترین فرهنگسراهای سطح استان دانست و گفت: امیدواریم با یک برنامه ریزی دقیق و مدون و همکاری سایر دستگاه‌های ذی ربط به نقطه مطلوب در این محله برسیم.

وی یکی از مشکلات مردم را اوقافی بودن زمین های منطقه عنوان و اظهار کرد: امیدواریم با همکاری و کمک مدیر کل اوقاف استان، نمایندگان مجلس و استاندار این مشکل حل شود.

شهبازی با اشاره به اینکه در گذشته حمل و نقل عمومی در این محله فعال نبوده است، تصریح کرد: با همکاری سازمان اتوبوسرانی بخشی از نیازهای مردم در این حوزه رفع شده است و ایجاد خط مستقیم حصه تا ترمینال باقوشخانه را نیز در دستور کار شهرداری داریم.

وی افزود: این امکان برای شهرداری وجود ندارد که تمام مشکلات را به تنهایی حل کند و از دستگاه‌های فعال در حوزه اجتماعی و مدیران مسئول توقع داریم که برای رفع مشکلات با شهرداری همکاری کنند.

وی در خصوص سایر توقعات مردم از دستگاه‌ها گفت: دانشگاه علوم پزشکی، اداره آموزش و پرورش و اداره کل ورزش و جوانان باید امکانات بهتری را برای مردم فراهم کنند.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1503847
ارسال نظر
نظرات