شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:01 منتشر شده در مورخ: 1398/04/24 شناسه خبر: 1503885
بازدید تفریحی رئیس میراث فرهنگی کشور حادثه‌ساز شد؛
حمله شیر به مسئول دهکده طبیعت قزوین!
دهکده طبیعت قزوین جزو مجموعه‌هایی است که اکثر مسئولان و وزرایی که وارد قزوین می‌شوند به همراه هیئت همراه خود از این مجموعه بزرگ بازدید می‌کنند امروز یکی از این بازدیدها حاشیه ساز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور صبح امروز در راستای دیدار تفریحی از مراکز تاریخی و مراکز میراث فرهنیگ قزوین وارد قزوین شد.

دیدار با استاندار، نشست با فعالان حوزه میراث فرهنگی، بازدید از خانه‌های بوم گردی، جلسه با مدیران استان از برنامه‌های سفر دو روزه مونسان به استان قزوین است.

در ادامه سفر مونسان به قزوین پیش از ظهر امروز(دوشنبه) وی به برای بازدید به همراه هیئت همراه و مسئولان استانی وارد دهکده طبیعت قزوین شد که در حاشیه این بازدید از قفس حیوانات حاضر در این دهکده نادر رضا نوری مؤسس دهکده طبیعت قزوین وارد قفس شیرها شد که مورد حمله ناگهانی یکی از شیرهای قفس قرار گرفت.
 

در جریان این بازدید که جمعی از مسولان استان هم حضور داشتند نوری که موسس این مجموعه است برای ارائه‌ی توضیحات بیشتر طبق روال همیشگی وارد قفس شیرها شد که به ناگهان شیر نر از پشت سر به او حمله کرد و او را مجروح کرد.

با مداخله بموقع مأموران دهکده خوشبختانه شیر حمله کننده مؤسس دهکده طبیعت را رها کرد و این حادثه ختم به خیر شد و وی از ناحیه دست و کتف زخمی شد که به اورژانس منتقل گردید.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1503885
ارسال نظر
نظرات