شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:31 منتشر شده در مورخ: 1398/04/24 شناسه خبر: 1503897
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس:
مجلس تغییر ساختار بودجه را در ۴محور دنبال می‌کند/ دولت همچنان در الفبای تغییر ساختار بودجه است
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: ۴ ماه به دولت فرصت داده شد تا تحقیقات موردنیاز برای اصلاح ساختار بودجه را انجام دهد؛ این فرصت تمام‌شده ولی متأسفانه دولت هنوز در الفبای مسئله است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص تصمیمات اتخاذشده در جلسه غیرعلنی دولت جهت تغییر ساختار بودجه، گفت: با توجه به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر تغییر ساختار بودجه، مجلس در حال پیگیری این مسئله در ۴ محور است و در این قضیه بسیار جدی است.

وی بابیان اینکه برای اداره کشور چاره‌ای جز تغییر ساختار بودجه نداریم، افزود: باید کمرها را بست و در این قضیه به‌صورت جدی ورود پیدا کرد.

اجماع مجلس و دولت برای تغییر ساختار بودجه

سلیمی گفت: تغییرات ساختاری باید به معنای واقعی کلمه تغییرات ساختاری باشد و نباید صرفاً با تغییرات جزئی به این مهم بسنده کرد و باید انقلابی را در نحوه بودجه‌ریزی کشور ایجاد کرد.

وی اضافه کرد: مجلس و دولت کار را شروع کرده‌اند و خوشبختانه امروزه همه به این اجماع رسیده‌اند که این تغییرات باید صورت پذیرد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس با اشاره به پایان مهلت ۴ ماهه دولت برای اصلاح ساختار بودجه، تصریح کرد: ۴ ماه به دولت فرصت داده شد تا تحقیقات موردنیاز برای این کار را انجام دهد. در حال حاضر این فرصت تمام‌شده ولی متأسفانه دولت هنوز در الفبای مسئله است.

انتهای پیام/

 

 
https://dana.ir/1503897
ارسال نظر
نظرات