شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:56 منتشر شده در مورخ: 1398/04/24 شناسه خبر: 1503903
نماینده‌ی مردم قزوین در مجلس خبرگان:

مدیران سرمایه‌دار و بی‌دغدغه دردی از کشور دوا نمی‌کنند/ دولت به‌جای حل مشکلات اقتصادی برجام را اولویت خود قرار داد

مدیران سرمایه‌دار و بی‌دغدغه دردی از کشور دوا نمی‌کنند/ دولت به‌جای حل مشکلات اقتصادی برجام را اولویت خود قرار داد
نماینده‌ی مردم قزوین در مجلس خبرگان گفت: جامعه‌ی اسلامی برای تحقق اهدافش نیازمند مدیران متعهد و جوان است نه مدیران سرمایه‌دار و بی‌دغدغه که بدون درنظر گرفتن معیشت و مشکلات مردم به فکر منافع خود هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت الله علی اسلامی در گفت‌وگو با  صبح قزوین؛ درباره‌ی اهمیت گام دوم انقلاب اسلامی اظهار کرد: تاکید و توجه ویژه مقام معظم رهبری به بیانیه‌ی گام دوم انقلاب اسلامی نسبت به سایر بیانات ایشان، دلیل بر اهمیت و جایگاه والای این بیانات است.

وی افزود: بیانیه‌ی گام اول انقلاب اشاره به هفت دستاورد مهم انقلاب دارد که مقام معظم رهبری این هفت دستاورد را برکت انقلاب می‎‌دانند که یکی از این دستاوردها رشد علمی کشور است.

نماینده‌ی مردم قزوین در مجلس خبرگان اذعان کرد: رتبه‌ی ایران پیش از انقلاب اسلامی در حوزه‌ی علم و فناوری 134 بود که بعد از انقلاب، ایران به رتبه‌ی 13 در جهان ارتقا یافته‌است.

وی ادامه داد: بیانیه‌ی گام دوم نیز توجه به علم و فناوری را جزو اولین اصول اساسی می‌داند و مقام معظم رهبری، مردم و بیشتر جوانان را ترغیب به ارتقای رتبه‌ی علمی در سراسر جهان می‌کنند، چنانچه در اعمال شب‌های قدر کسب علم به عنوان قسمتی از اعمال شمرده می‌شود که نمونه‌ی تجلی یافته‌ی آن کسب علم علمای دین تا آخرین لحظه‌ی حیاتشان است.

این مسئول ابراز کرد: کشور ایران هم‌‎اکنون جزو 10کشور مجهز به فناوری موشک است که شروع کار این فناوری عظیم توسط پدر موشک ایران شهید تهرانی مقدم در سال61 بود و وجود موشک نقطه زن توانست ایران را از سایر کشورها متمایز ‌کند.

عصر حاضر و اهداف بیانیه‌ی گام دوم، طالب پای کارآمدن جوانان است

وی گفت: نمونه‌ی بارز پرتاب موشک نقطه زن را می‌توان طی حمله‌ی تروریستی به شهر اهواز دانست که سران تروریستی در یکی از سالن‌های کردستان عراق تجمع یافته بودند تا فضای رعب و وحشت را در ایران ایجاد کنند که سپاه پاسداران با موشک نقطه‌زن خود توانست سالن تجمع را در کوتاهترین زمان نابود کند.

امام جمعه تاکستان عنوان کرد: هم ‌اکنون زیرزمین‌های کشور به شهرک‌های موشکی ایران تبدیل شده‌است تا درصورت مشاهده‌ی دست‌درازی بیگانگان به کشور پاسخگوی حمله‌ی آنان باشد.

وی افزود: بُرد کیلومتری موشک‌های ایران طبق گفته‌های سپاه پاسداران نامحدود است که نشان می‌دهد دشمنان اگر از هر نقطه از جهان بخواهند وارد حریم کشور ایران شوند، ایران در کمترین زمان ممکن با احتساب هر نقطه از جهان حمله موشکی را آغاز خواهد کرد.

نماینده‌ی مردم استان قزوین در خبرگان رهبری درباره‌ی شکار پهپاد امریکایی بیان کرد: شکار پهپاد 220میلیارد دلاری امریکا طبق گفته‌ی سید حسن نصر الله دشمنان را سرجایشان نشاند و ترس آنان را از حمله به ایران برانگیخت.

وی در ادامه درباره‌ی توجه به جوانان در بیانیه‌ی گام دوم انقلاب اسلامی افزود: عصر حاضر و اهداف بیانیه‌ی گام دوم طالب پای کارآمدن جوانان است و این جوانان‌اند که می‌توانند هفت هدف اصلی گام دوم را پیش ببرند.

اسلامی گفت: حضور جوانان در مراسم مذهبی و راهپیمایی‌ 22بهمن و روز قدس نشان می‌دهد که جوانان انقلابی در جامعه حضور دارند؛ اما این جوانان باید به عملیات‌های اجرایی پا بگذارند تا شاهد پیشرفت انقلاب باشیم.

کشور برای تحقق اهدافش نیازمند مدیران متعهد و جوان است

وی افزود: مسئولان باید عرصه‌ی خدمت را برای جوانان آماده کنند؛ زیرا یکی از دلایلی که باعث کاهش عملکردهای انقلاب اسلامی طی چهل سال گذشته شده‌است حضور مسئولان و وزیران با سن بالا است.

این مسئول بیان کرد: جامعه‌ی اسلامی برای تحقق اهدافش نیازمند مدیران متعهد و جوان است نه مدیران سرمایه‌دار و بی‌دغدغه که بدون درنظر گرفتن معیشت و مشکلات مردم به فکر منافع خود هستند.

امام جمعه تاکستان در ادامه گفت: اموال و هزینه‌های بیت المال نباید ابزار کار خودخواهانه‌ی مسئولان قرار بگیرد و مسئله‌ی معیشت مردم و مسائل روز کشور باید جایگزین امضای و اجرای بدون تامل برجام باشد.

وی در پایان ابراز کرد: وظیفه‌ی مردم در عصر حاضر اجرای بیانیه‌ی گام دوم برای دستیابی به هفت عنصر اساسی جامعه است که کوچکترین عملکرد مردم می‌تواند شرکت در انتخابات آگانه و انتخاب نماینده‌ی جوان مردمی باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1503903
ارسال نظر
نظرات