شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 08:18 منتشر شده در مورخ: 1398/04/25 شناسه خبر: 1504045

رسوایی اخلاقی مقام سعودی در یک رشته ورزشی

خبرگزاری ژاپنی کیودو از رسوایی اخلاقی مقام سعودی در یک رشته ورزشی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرگزاری کیودو ژاپن، آزار و اذیت یک مقام تیم تیراندازی با کمان عربستان سعودی نسبت به یکی از کارکنان بخش نظافت هتل محل استقرار این تیم باعث شد تا فدراسیون جهانی تیر اندازی با کمان و کمیته برگزاری المپیک ۲۰۲۰ توکیو وارد ماجرا شده و تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کنند.

یکی از مقامات تیم عربستان سعودی در جریان مسابقه آزمایشی تیراندازی با کمان برای مسابقات المپیک و پارالمپیک سال آینده، عملی غیراخلاقی را در برابر یک زن در یک هتل انجام داد.

سخنگوی جهانی تیراندازی با کمان تأیید کرد که فدراسیون جهانی و کمیته المپیک توکیو ۲۰۲۰ در حال بررسی این موضوع هستند.


خبرگزاری کیودو گزارش داد که این مقام عربستان سعودی که نامش فاش نشده، روز پنج شنبه (۱۱ ژوئیه) یکی از کارکنان بخش نظافت هتل محل استقرار تیم را در آغوش گرفته است.

کیودو جزئیات بیشتری در مورد این حادثه منتشر نشده است، اما افراد متوجه شده اند که شخصی که در این موضوع دخیل است، مجوزی برای حضور در این رویداد نداشته است.

سخنگوی فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان ضمن اشاره به این که این نهاد از موضوع اطلاع دارد، گفت: هر گونه رفتار نامناسب برای کمیته المپیک توکیو ۲۰۲۰ و فدراسیون تیراندازی با کمان غیر قابل قبول است.

سازمان‌ها اکنون در حال بررسی این اتهامات هستند و پس از آن اقدامات مناسب را انجام می‌دهند.

لازم به ذکر است بیش از ۱۳۰ تن از ورزشکاران در رقابت‌های میدان تیراندازی با کمان یوونموشیما، بخشی از سری مسابقات آزمایشی توکیو ۲۰۲۰ شرکت دارند.

این مسابقات آزمایشی امروز هم در ماده ریکرو در مرحله حذفی مردان و زنان ادامه یافت.

 

https://www.dana.ir/1504045
ارسال نظر
نظرات