شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 10:04 منتشر شده در مورخ: 1398/04/25 شناسه خبر: 1504110
رئیس اداره بهزیستی حاجی آباد:

وجود 1700 معلول تحت پوشش بهزیستی در حاجی آباد

وجود 1700 معلول تحت پوشش بهزیستی در حاجی آباد
رئیس اداره بهزیستی حاجی آباد با بیان اینکه توجه به معلولان و نیز تکریم و حمایت مادی و معنوی از آنها در جامعه از مهمترین اهداف بهزیستی است، گفت: در حال حاضر تعداد یک هزار و 700 نفر مددجو تحت حمایت اداره بهزیستی بوده که مستمری دریافت می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قادر امیری توسلی، رئیس اداره بهزیستی حاجی آباد در گفتگو اختصاصی با خبرنگار هرمز با بیان اینکه توجه به معلولان و نیز تکریم و حمایت مادی و معنوی از آنها در جامعه از مهمترین اهداف بهزیستی است، گفت: در حال حاضر تعداد یک هزار و 700 نفر مددجو تحت حمایت اداره بهزیستی بوده که مستمری دریافت می کنند.

رئیس اداره بهزیستی حاجی آبادبا بیان اینکه خودکفایی و اشتغال مددجویان یکی از مهمترین برنامه های این اداره می باشد، عنوان کرد: در سال گذشته 530 میلیون تومان وام در حوزه اشتغال به مددجویان پرداخت شده است.

توسلی از ساخت تعداد 27 واحد مسکونی برای مددجویان خبر داد و تصریح کرد: با تفاهم نامه ای که با بنیاد مسکن و سپاه منعقد شده  تعداد 27 واحد مسکونی مددجویی ساخته خواهد شد.

وی عنوان کرد:  تعداد 580 نفر در حوزه اجتماعی از بهزیستی مستمری دریافت می کنند .

رئیس اداره بهزیستی حاجی آباد عنوان کرد: تعداد 27 مهدکودک در روستاهای شهرستان با تعداد 631 نفر  فعال هستند  که برای 192 کودک کمک هزینه شهریه پرداخت می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1504110
ارسال نظر
نظرات