شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 11:29 منتشر شده در مورخ: 1398/04/25 شناسه خبر: 1504134
فعال سیاسی اصلاح طلب:

گلستان اسیر زد و بندهای سیاسی است

گلستان اسیر زد و بندهای سیاسی است
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: استان گلستان قبل از آنکه گرفتار بی توجهی مدیران عالی کشور، کمبود بودجه، فقدان برنامه مناسب برای توسعه و بهره وری و ... باشد، گرفتار زد و بندهای سیاسی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ ابوذر پورادیب فعال سیاسی اصلاح طلب استان گلستان طی مطلبی نوشت : استان گلستان چه قبل از تاسیس و چه پس از آن همواره از دو مشکل اساسی رنج برده است؛ نخست سوء مدیریت و دیگری نزاع های سیاسی بی حاصل.

متاسفانه استان گلستان جزو سیاسی ترین استان های کشور و به شدت تاثیرپذیر از تحولات سیاسی پایتخت است.

 سیاسیون استان گلستان همچون پایتخت نشینان، با اولویت بخشیدن به منافع حزبی و جناحی، از منافع مردم و توسعه استان که محرومیت هایش زیر اندک سرسبزی های آن پنهان مانده، غفلت کرده اند.

 از همین رهگذر، گلستان به آزمایشگاهی برای تربیت مدیران غیربومی تبدیل شده و پس از کسب تجربه، راهی سایر استان ها می شوند.

 گلستان قبل از آنکه گرفتار بی توجهی مدیران عالی کشور، کمبود بودجه، فقدان برنامه مناسب برای توسعه و بهره وری و ... باشد، گرفتار زد و بندهای سیاسی است که موجب شده نقشه راه واحدی برای توسعه استان تدوین نشود و اگر هم در دولتی نقشه راهی تدوین شود، در دولت بعد، به دلیل تقدم نگرش سیاسی بر عقلانیت اجرایی، یا به دست فراموشی سپرده می شود و یا آنقدر تغییر می کند که سر و ته آن معلوم نیست.

 به عقیده اینجانب، استان گلستان ابتدا باید خود را از اسارت سیاسیونی که بی محابا منافع مردم را فدای بازی های بی حاصل سیاسی کرده اند، رها کند .

 بعد از آن، فعالان سیاسی با همدلی و همگرایی و با هدف کمک به دولت منتخب ملت، صرف نظر از جناح بندی ها، بر سر میز مذاکره بنشینند و نقشه راه توسعه استان گلستان را ترسیم و بعد هم هر یک از احزاب، در چارچوب نقشه راه، عهده دار بخشی از مسئولیت ها شده و پاسخگوی عملکرد خود نیز باشند.

انتهای پیام /

 

https://www.dana.ir/1504134
ارسال نظر
نظرات