شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 11:38 منتشر شده در مورخ: 1398/04/25 شناسه خبر: 1504147
مدیر حج و زیارت استان زنجان:

حجاج زنجانی در سلامت کامل هستند

حجاج زنجانی در سلامت کامل هستند
مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت: در حال حاضر حجاج زنجانی در مدینه حاضر بوده و خوشبختانه در سلامت کامل هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛فرامرز بابایی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا; ، اظهار داشت: اعزام حجاج از فرودگاه زنجان طی روزهای 17،18، و 19 تیرماه سال جاری انجام شد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه پرواز حجاج زنجانی با پیگیری های انجام شده از فرودگاه زنجان انجام شد،افزود: بازگشت حجاج نیز از 27 شهریور ماه سال جاری خواهد بود.

این مسئول بیان داشت: حجاج زنجانی در حال حاضر در مدینه منوره حضور دارند و به ترتیب ورود به این شهر،عازم مکه برای انجام اعمال حج می شوند.

مدیر حج و زیارت استان زنجان با بیان اینکه حجاج زنجانی در قالب 11 کاروان زیارتی تا 19 تیرماه اعزام شدند، بیان داشت: بازگشت زائرین نیز مطابق برنامه ریزی های انجام شده، انجام می شود.

بیشتر بخوانید

بابایی خاطرنشان کرد: در اعزام زائران به خانه خدا مشکلی پیش نیامد و تا کنون نیز گزارشی از ایجاد مشکل برای زائران ارائه نشده است.

وی با اشاره به اعزام یک هزار و 600 زنجانی به حج تمتع،بیان داشت: بازگشت حجاج 40 روز بعد خواهد بود که برنامه ریزی های لازم برای بازگشت حجاج انجام شده است.

به گزارش موج رسا؛قرار بود سفر حجاج زنجانی از تهران انجام شود که در نهایت با پیگیری مسئولان زنجانی این پروازها از زنجان انجام شد.

سال گذشته از استان زنجان بیش از هزار و ۶۰۹ نفر به حج تمتع مشرف شدند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1504147
ارسال نظر
نظرات