شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:03 منتشر شده در مورخ: 1398/04/25 شناسه خبر: 1504218
رئیس شورای شهر نیشابور:
خیّر نیشابوری آماده ساخت کتابخانه مرکزی بود اما حمایت نشد/ زمین واگذار شده به پروژه‌ها در زمان مقرر باید به بهره‌برداری برسد
رئیس شورای اسلامی شهر نیشابور گفت: شورای اسلامی زمین هایی را که در اختیار می گذارد زمان برایش تعیین می کند و اگر در زمان تعیین شده پروژه را به اتمام نرسانند زمین از آنان گرفته می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هادی درودی در گفتگو با صبح توس اظهار کرد: شورای اسلامی زمین هایی را که در اختیار می گذارد زمان برایش تعیین می کند و اگر در زمان تعیین شده پروژه را به اتمام نرسانند زمین از آنان گرفته می شود.

وی با اشاره به زمین ارگ جنوبی که پنج سال برای کتابخانه مرکزی نیشابور تحویل داده شد افزود: پنج سال بیشتر از تحویل زمین گذشته بود و به دلیل اینکه کاری انجام نشد به دانشکده علوم پزشکی نیشابور تحویل داده شد.

رئیس شورای اسلامی شهر نیشابور بیان کرد: باید شخص، موسسه یا سازمانی که زمینی را از شورای شهر دریافت می کند در زمان تعیین شده پروژه را تحویل دهد.

وی با اشاره بر اینکه خیر نیشابوری آمادگی خود را جهت ساخت کتابخانه مرکزی نیشابور اعلام کرده بود ابراز کرد: عبدالرضا وکیلی آمادگی خود را با قاطعیت اعلام کرد و نقشه هایی را به خیر نیشابوری دادیم که وکیلی اعلام کرد فقط 30 درصد پروژه با مسئولان نیشابور و مابقی پروژه با خودمان است که متاسفانه از او حمایت نشد.

وی در جواب به این سوال که کدام مسئول نیشابور برای کتابخانه مرکزی نیشابور سنگ اندازی کرد، گفت: من با اسم بردن این اشخاص مخالف هستم و کلی صحبت می کنم.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1504218
ارسال نظر
نظرات