شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:07 منتشر شده در مورخ: 1398/04/25 شناسه خبر: 1504226
نماینده مردم تفرش آشتیان و فراهان در مجلس:
مطالبات گندمکاران فراهانی به‌زودی پرداخت می‌شود
نماینده مردم تفرش آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی گفت: تأخیر در پرداخت پول گندمکاران به دلیل اصلاحیه مبنی بر پرداخت کرایه حمل گندم است، با پیگیری‌های انجام‌شده، ظرف سه روز آینده این مبالغ به‌حساب کشاورزان واریز شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد حسینی، نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در گفتگو با خبرنگار  دیار آفتاب؛ با اشاره به تأخیر پرداخت وجه گندم کشاورزان شهرستان فراهان گفت: بر اساس پیگیری‌های انجام‌شده مبنی بر اصلاحیه‌ی وزارت کشاورزی در خصوص پرداخت کرایه حمل به ازای هر تن حدود ۱۰ هزار تومان به کشاورزان نیازمند این است که کلیه کشاورزانی که گندم‌های خود را به سیلو‌های سطح شهرستان یا شهرستان‌های اطراف تحویل داده‌اند، می‌بایست این رقم به‌عنوان یکی از منابع افزایش قیمت به کشاورزان پرداخت شود.

وی افزود: لیست‌های پرداخت وجه گندم که سیلو‌های سطح شهرستان به بانک کشاورزی ارائه کرده بودند و قرار بود ظرف مدت یک هفته به‌حساب کشاورزان واریز شود، برگشت‌خورده است تا اصلاحیه لازم انجام شود و این افزایش قیمت برای آن‌ها محاسبه شود.

حسینی اظهار کرد: مسئولین می‌توانستند وجه اصلی گندم را به کشاورزان پرداخت کنند و هزینه کرایه را با یک اصلاحیه مجدداً به‌حساب کشاورزان واریز کنند، ولی این نوع تصمیم‌گیری، باعث ایجاد تأخیر در پرداخت وجه گندم به کشاورزان شده است.

نماینده مردم تفرش آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با پیگیری‌های انجام‌شده امیدواریم این اصلاحیه سریع‌تر انجام شود و فهرست کشاورزانی که گندم تحویل سیلو‌ها داده‌اند را به بانک کشاورزی شهرستان ارائه می‌شود و ظرف سه روز آینده این مبالغ به‌حساب کشاورزان واریز شود.

انتهای پیام/

 

https://dana.ir/1504226
ارسال نظر
نظرات