شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 16:12 منتشر شده در مورخ: 1398/04/25 شناسه خبر: 1504279
رئیس کل دادگستری استان زنجان تاکید کرد؛

باغ‎شهرها به یکی از چالش‎های مهم زنجان تبدیل شده است

باغ‎شهرها به یکی از چالش‎های مهم زنجان تبدیل شده است
رئیس کل دادگستری استان زنجان بر لزوم ارتباط تنگاتنگ دستگاه قضایی و انتظامی برای برقراری نظم و امنیت در جامعه تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از موج رسا; حجت‎الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی امروز در دیدار با فرمانده انتظامی استان که در دفتر رییس کل دادگستری استان برگزار شد بااشاره به هدف مشترک دو مجموعه دستگاه قضایی و انتظامی استان  اظهار کرد: دو مجموعه دارای هدفی مشترک در انجام وظایف هستند که هرچه قدر هم‎افزایی، هم‎پوشانی و تعامل بیشتر باشد کسانی که در صدد ایجاد ناامنی ، اخلال و بی نظمی در جامعه هستند نا امید خواهند شد.

رئیس کل دادگستری استان زنجان انتظار مردم از این دو مجموعه برای برقرار نظم و انضباط  را انتظاری بجا و بحق برشمرد و گفت: برای تحقق این امر نیاز به همکاری و تلاش مضاعف  بین دو مجموعه می باشد. 

وی بابیان اینکه  داشتن جسارت ،اقتدار و شجاعت  از ویژگیهای نیروی انتظامی برای ایجاد نظم و انضباط در جامعه می باشد که خروجی این امر کاهش آمار جرایم  می باشد که خوشبختانه استان  این ویژگیها را دارد. 

رئیس شورای قضایی استان در ادامه ارتباط تنگاتنگ دو مجموعه را برای اجرای عدالت  و برقراری نظم و آرامش در جامعه امری ضروری برشمرد  و اظهار داشت: برای دست یابی به این دو مقوله مهم نیاز به همفکری و تعامل بیشتر هستیم. 

صادقی نیارکی با  تاکید بر این موضوع که همه ما خود را سرباز نظام می دانیم و باید دینمان را به نظام با تلاش مضاعف  ادا کنیم  خاطر نشان کرد: مجموعه دستگاه قضایی با قدرت و جدیت به وظایف قانونی خود عمل خواهد کرد. 

رئیس کل دادگستری استان با اشاره به اینکه یکی از چالشهای استان موضوع باغ شهر هاست تاکید کرد: در این راستا بایستی اقدامات جدی و پیشگیرانه برای متوقف کردن  ساخت وساز های غیر مجاز انجام دهیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1504279
ارسال نظر
نظرات