شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 21:22 منتشر شده در مورخ: 1398/04/25 شناسه خبر: 1504366
رییس سازمان بسیج مستضعفین :

جنبش جلیقه زردهای فرانسه به تاسی از انقلاب اسلامی بود/تنگه هرمز ،مهمترین شاهرگ اقتصادی دنیا در اختیار ما است/دولت و ملت برای گذر از مشکلات اقتصادی در کنار هم باشند

جنبش جلیقه زردهای فرانسه به تاسی از انقلاب اسلامی بود/تنگه هرمز ،مهمترین شاهرگ اقتصادی دنیا در اختیار ما است/دولت و ملت  برای گذر از مشکلات اقتصادی در کنار هم باشند
رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت:از بین۱۳ نقطه راهبری و شاهرگ اقتصادی دنیا دو نقطه مهم و راهبردی آن در اختیار کشور ما هست و تنگه هرمز یکی از این نقطه های اقتصادی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سبلان‌ما، سردار سلیمانی عصر امروز در مجمع بسیج استان اردبیل اظهارداشت:جنبش جلیقه زردهای فرانسه به تاسی از انقلاب اسلامی کشورمان بود.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی تمام مولفه های قدرت های جهانی را در اختیار دارد و از لحاظ تکنولوژی دفاعی ایران جزء کشورهای قدرتمند  دنیا است افزود: در چند روز گذشته هواپیمای بدون سرنشین که تنها دو فروند در دنیا وجود دارد به دست سپاهیان قدرتمند نظام مقدس جمهوری اسلامی سرنگون شد که نشانه یکی از قدرت های مثال زدنی نظام بود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمن در مقابل قدرت فرهنگی نظام زانو زده است تصریح کرد: فرهنگ این ملت فرهنگ عاشورا و علوی است و فرهنگی که باعث پیروزی جنگ تحمیلی شد و در مناطق مختلف خاورمیانه تاثیرات خود را به خوبی نشان داد.

سردار سلیمانی از اهمیت قدرت فرهنگ نظام‌مقدس جمهوری اسلامی به تشییع پیکر شهدای مدافع حرم در استانهای مختلف کشور و پیکر پاک شهدای گمنام جنگ تحمیلی اشاره کردو ابراز داشت: قدرت فرهنگی کشور یک قدرت بی نظیر و بی همتا هست و باید قدر این فرهنگ را دانست.

وی با بیان اینکه کشور ما با ۱۶ کشور قدرتمند ارتباط نزدیک دارد و ما می توانیم با این کشورها مبادلات اقتصادی در زمینه های مختلف را داشته باشیم عنوان کرد: از بین۱۳ شاهرگ اقتصادی دنیا دو نقطه مهم و راهبردی آن در اختیار کشور ما هست و تنگه هرمز یکی از این نقطه های اقتصادی است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه بسیج خدمات اجتماعی و روحیه خدمتگزاری خود را باید در جامعه گسترش دهد گفت:دولت و ملت ،کارآفرینان نظام، صنعتگران، کشاورزان همه و همه باید سازمان یافته و با سرعتی مناسب دوشادوش هم برای حل مشکلات اقتصادی گام بردارند.

سردار سلیمانی در پایان سخنان خود اظهار کرد:امروز با شناسایی اولویت ها و سرمایه های خدادی و ذخایر نفتی، انرژی های مختلف معدن، گاز و غیره برای گذر از این رکود اقتصادی باید تلاش کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1504366
ارسال نظر
نظرات