شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 22:44 منتشر شده در مورخ: 1398/04/25 شناسه خبر: 1504371
رئیس سازمان بهزیستی اعلام کرد
ساخت 5 هزار خانه برای مددجویان سیل‌زده بهزیستی توسط بسیج سازندگی
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: بر اساس تفاهم نامه سازمان بهزیستی با بسیج سازندگی ، 5 هزار واحد مسکونی مددجویان سیل زده توسط بسیج سازندگی ساخته می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سیل اخیر در مازندران خسارت های فراوانی را در بخش مسکن بویژه به اقشار محروم وارد کرد.بسیج سازندگی با تلاش و همت جهادی و یک برنامه ریزی دقیق توانست در عرصه خدمات رسانی به مردم سیل زده نه تنها الگوی موفق مدیریتی را در کشور به نمایش بگذارد بلکه در کمترین زمان ممکن آسیب های وارده از حوادث مترقبه را هم سامان ببخشد.

بسیج سازندگی سپاه کربلا با تفاهم نامه ای که با سازمان بهزیستی مازندران منقعد کرد، متعهد شد هر واحد مسکونی سیل زده تحت پوشش بهزیستی که زمین آن برای خانه سازی آماده و مهیا باشد ظرف 90 روز کاری آن را باهمت گروه های پرتلاش جهادی ساخته و مددجویان را صاحبخانه کند.

با مدیریت و تلاش شبانه روزی گروه های جهادی بسیج سازندگی سپاه کربلا اولین خانه مددجویی بهزیستی در روستای رکن کلای سیمرغ در هفته بهزیستی با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور به بهره برداری رسید.

وحید قبادی دانا رئیس بهزیستی کشور عصر امروز در حاشیه افتتاح مسکن مددجویی سیل زدگان در سیمرغ با اشاره به سیل اخیر در24 استان اعلام کرد:بر اساس تفاهم نامه سازمان بهزیستی با بسیج سازندگی ، 5 هزار واحد مسکونی مددجویان سیل زده توسط بسیج سازندگی ساخته می شود که مهندسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ناظر کیفی ساخت مسکن هستند.

وی به آسیب ۲۶۰ واحد مسکونی در مازندران اشاره و تاکیدکرد: سازمان بهزیستی طی مدت سه ماه با تحویل مسکن به مددجویان رکورد سرعت عمل در ساخت خانه ها را به نام خود ثبت کرد.

در ادامه نورالدین علاءالدینی معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی مازندران نیز با اعلام 80 میلیون اعتبار برای ساخت خانه مددجویان بهزیستی گفت: مساحت اولین واحد مسکن مددجویان سیل زده ۷۰ متربود که به بهره برداری رسید.

علاء الدینی در پایان هم از ساخت 45 خانه مددجویان سیل زده تا پایان شهریورماه خبر داد و افزود:برای اسباب و وسایل منزل هم 40 میلیون تومان وام قرض الحسنه پرداخت شده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1504371
ارسال نظر
نظرات