شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:25 منتشر شده در مورخ: 1398/04/26 شناسه خبر: 1504380
برگزاری اولین ورکشاپ ورد پرس در رفسنجان
اولین ورکشاپ ورد پرس با تدریس سید مرتضی مهدوی در رفسنجان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از راه آرمان؛ عصر گذشته اولین ورکشاپ ورد پرس با تدریس سید مرتضی مهدوی با سابقه فعالیت ۸ ساله در حوزه ی نرم افزاری کامپیوتر در رفسنجان برگزار شد.

مهدوی در خصوص این ورکشاپ اظهار داشت: کارگاه آموزشی خیلی خوبی بود و شرکت کنندگانی که حضور داشتند ایده هایی را ارائه کردند و علاقه مند بودند، من نیز سعی کردم صفر تا صد وب سایت رو آموزش دهم.

وی بیان داشت: معمولا در بیشتر استان ها این نوع کارگاه های آموزشی برگزار میشود و در شهر رفسنجان این موضوع احساس میشد و همچنین ما دانشجویانی در دانشگاه هاداریم که علاقه به این کار دارند ولی مهارتی ندارند.

مهدوی گفت: مهم ترین دلیلی که میخواستیم ورکشاپ را برگزار کنیم این بود افرادی که میخواهند وارد بازار کار شوند بتوانند تکنیک ها و نکات مهمی که در بازار امروز نیاز است را آموزش بدهیم .

اعظم کشاورز یکی از شرکت کنندگان در این ورکشاپ اظهار داشت: کلاس خیلی عالی بود و به طور کامل ورکشاپ را توضیح دادند و من توانستم اشکالاتم را برطرف کنم، مدرس هم خیلی خوب و مسلط بودند.

سارا رحیمی یکی دیگر از شرکت کنندگان گفت : به نظر من در بازه ی زمانی خوبی کارگاه برگزار شد . از همه ی مبحث ها استفاده کردیم همچینن استاد مهدوی با صبر و حوصله راهنمایی های لازم را داشتند

محمد حسینی نیز بیان داشت : فضای آموزشی کارگاه و روحیه ی شرکت کنندگان شاد و با انگیزه بود و مهندس مهدوی هم خیلی عالی بودند امیدواریم این نوع آموزش و کارگاه ها در رفسنجان تداوم داشته باشد.

انتهای پیام/

https://dana.ir/1504380
ارسال نظر
نظرات