شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:26 منتشر شده در مورخ: 1398/04/26 شناسه خبر: 1504443

مقام سوم کبدی کاران سیستان و بلوچستان در لیگ دسته یک باشگاه های کشور

مقام سوم کبدی کاران سیستان و بلوچستان در لیگ دسته یک باشگاه های کشور
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان از کسب مقام سوم نماینده استان در مسابقات لیگ یک کبدی کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ادهم کرد زابلی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: پانزدهمین دوره رقابت های لیگ دسته اول کبدی مردان باشگاه های کشور، جام کرامت از 22 تیرماه به میزبانی شهر مقدس مشهد با حضور 21 تیم از استان های سراسر کشور در قالب 7 گروه برگزار شد.

وی افزود: تیم کبدی آویسا پارسه زابل به عنوان نماینده سیستان و بلوچستان در این دوره از رقابت ها در مرحله نخست تیم های شهرداری قزوین، استان البرز و تهران را شکست داد. سپس با نتیجه قاطع 54 به 29 موفق به پشت سر گذاشتن تیم باشگاهی آمل در مرحله یک چهارم نهایی شد و با شایستگی تمام به نیمه نهایی صعود کرد.

وی ادامه داد: کبدی کاران استان روز گذشته در جدالی حساس در بازی ماقبل فینال مقابل تیم قدرتمند و سرعتی کرمانشاه متحمل شکست شدند و متاسفانه از صعود به لیگ برتر بازماندند.

وی خاطرنشان کرد: نماینده کبدی استان که با تلفیقی از جوانان و بزرگسالان در این رقابت ها حضور پیدا کرده بود، در آخرین بازی در دیدار رده بندی مسابقات، تیم شهرداری قزوین را برای دومین بار با نتیجه 41 به 32 شکست داد و با 6 پیروزی، به مقام سومی این دوره بسنده کرد.

شایان ذکر است، نماینده کرمانشاه که پیش از بازی نهایی جواز حضور در لیگ برتر را کسب کرده بود، با شکست سرخنکلاته در فینال قهرمان پانزدهمین دوره لیگ یک کبدی کشور شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1504443
ارسال نظر
نظرات