شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 11:30 منتشر شده در مورخ: 1398/04/26 شناسه خبر: 1504464
فرماندار تنگستان:
خدمت به اقشار آسیب پذیر جامعه شیرینی و حلاوت خاص دارد
فرماندار تنگستان گفت: خدمت به اقشار آسیب پذیر جامعه شیرینی و حلاوت خاص خودش را دارد و باید تلاش کنیم خدمت به این گونه اقشار را به بهترین وجه و در کمترین زمان انجام بدهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس، عبدالحسن رفیعی پور فرماندار تنگستان در مراسم تقدیر از فعالین جامعه هدف بهزیستی که با حضور دادستان شهرستان و مدیر کل بهزیستی استان برگزار شد اظهار داشت: بهزیستی به عنوان سازمانی اجتماعی حمایتی از جهت دامنه وظایف و خدمات گیرندگان، سازمانی بزرگ است که گستره آن در همه مناطق شهری و روستایی می باشد.

عبدالحسن رفیعی پور با بیان اینکه فلسفه وجودی مدیران خدمت به مردم است، گفت: خدمت به اقشار آسیب پذیر جامعه شیرینی و حلاوت خاص خودش را دارد و باید تلاش کنیم خدمت به این گونه اقشار را به بهترین وجه و در کمترین زمان انجام بدهیم.

فرماندار تنگستان بهزیستی را مامنی برای افراد آسیب دیده اجتماعی دانست و افزودند: بهزیستی مهمترین نهاد دولتی در جهت ساماندهی اقشار آسیب پذیر جامعه است.

ایشان با بیان خدمات گسترده دولت تدبیر و امید در جهت کمک به جامعه هدف بهزیستی تصریح کردند : علیرغم همه مشکلات و محدودیت ها ، دولت تدبیر و امید اقدام به اجرای طرح احداث مسکن معلولین و افزایش ۳ برابری مستمری مددجویان نموده است.

وی خدمت به معلولان را تبلور روحیه انسانی و اسلامی دانست و بیان کرد: خدمت در بهزیستی و کمک به اقشار معلول و کم توان یک توفیق و ارزش الهی است.

عبدالحسن رفیعی پور با اشاره این که محدودیت معلولین به مفهوم ناتوانی نیست بلکه فرصتی برای خلاقیت و ارائه طرح‌های ابتکاری است، تصریح کرد: فرماندار تنگستان در مراسم تجلیل از معلولین موفق بهزیستی : معلولین دارای استعداد و توانایی ویژه هستند و اگر زمینه های مناسب برای آنها فراهم شود این توانایی بیش از پیش ظهور و بروز پیدا می کند ، لذا ایجاد فرصت برابر و مناسب برای حضور معلولین در جامعه ضروری و همه مسئولین باید در این زمینه همت نمایند.

نماینده عالی دولت در تنگستان با تشکر از تلاش ها و زحمات بهزیستی افزودند : با توجه به بروز آسیب های اجتماعی در جامعه امروز ، کنترل و رصد آسیب های اجتماعی در کنار ارائه خدمات مددکاری می تواند اثرات مطلوبی را به جای بگذارد و وظیفه همه دستگاه های اجتماعی ، فرهنگی و خدماتی است که در کنار بهزیستی برای ارائه خدمات به مددجویان کمک نمایند.

در این مراسم حجه الاسلام فقیه دادستان شهرستان، دکتر پولادی ریشهری مدیر کل بهزیستی استان و خانم جمالی رئیس بهزیستی شهرستان مطالبی را عنوان و تعدادی از مددجویان موفق جامعه هدف بهزیستی نیز به بیان مسائل ، مشکلات و نیازهای مددجویان پرداختند.

در پایان با حضور فرماندار، داددادستاندوستان، مدیر کل بهزیستی، معاونین فرماندار، شهردار اهرم، رئیس و نائب رئیس شورای اسلامی شهر اهرم و رئیس بهزیستی شهرستان از مددجویان موفق جامعه هدف بهزیستی شهرستان تقدیر شد.

 

 

انتهای پیام/

 

 

 

http://dana.ir/1504464
ارسال نظر
نظرات